Silikónové prsia - MUDr. Červeň

Príspevok v téme: Silikónové prsia - MUDr. Červeň
kordelia22

Ahojte.. viem, že je tu téma silikonove prsia, kde je milion prispevkov, no tam sa pise o vselijakych doktoroch, mna by zaujimal nazor dievcat, ktoré boli u doktora Červeňa. V piatok mam termin konzultacie, operacia neviem kedy bude .. mozno este tento rok, mozno buduci .. mne je to v podstate jedno, aspon si este nasetrim :) chcela by som vediet cely priebeh, kolko tyzdnov trva zotavenie, ako dlho nemozem pracovat, sportovat, ci to velmi boli a ci to nikto z vas neolutoval :) z coho pozostava predoperacne ? za akykolvek nazor ci prispevok vopred velmi pekne dakujem ..

Monikass12

Mne kolegyňa odporučila tento doplnok:
Ona schudla 7 kíl čo je aj značne vidieť. Ja ho beriem už pár týždňov a taktiež vidím na sebe výsledky.
ODPORÚČAM:

Tabletky na chudnutie so zárukou vrátenia peňazí: -odkaz odstránený-

Sima123

Dobry den, chcela by som sa opytat ak mam obvod pod prsiami 78cm a nosim podprsenku 75B, po operacii pri ktorej mi budu vlozene implantaty 375ml anatomicke stredny profil ake priblizne velke budu prsia po operacii? Mam siroky hrudnik, sirka jedneho prsnika v najsirsej casti je 14cm. Za odpoved dakujem ;) Pooperacna podprsenka bola naplanovana na 75D

Katka!

Ahojte dievcata, prosim Vas ako dlho asi trvalo zotavovanie po operacii, aspon priblizne? Po akom case ste zvladali normalne fungovat bez vacsich bolesti?

Hanka23

Ahojte, strasne ma trapi vzhlad mojich prs, podprsenku mam zvrchu prazdnu, odstava od tela. Ale mam uz 42rokov a riesim, ci to uz nie je neskoro, ci som uz nie moc pristara na takyto zakrok. Aj ked mojmu sebavedomiu by to velmi prospelo, hanbim sa uz aj pred muzom naha. Ak ste tu kocky aj v takomto veku, poradte mi prosim. Dakujem.

14mirta

kocky ktora mate 410ml implantaty anatomicke neviete mi prosim poslat blizsie info ? o dva tyzdne idem na opku a mam objednane 360ml aj 410ml anatomicke implantaty stredny profil
neviem sa rozhodnut mam 56kg 169cm a pod hrudnikom 72cm .... momentalne som pribrala aj na prsiach kakze az take oxhabnute niesy na konzultacii boli horsie ... neviete mi poradit do akych ist .. lekar mi na konzultacii odporucil 360ml a podprda 70C ... rozmyslam aj nad vacsimi ale neviem teda aby to pekne vyzeralo

14mirta

kocky ktora mate 410ml implantaty anatomicke neviete mi prosim poslat blizsie info ? o dva tyzdne idem na opku a mam objednane 360ml aj 410ml anatomicke implantaty stredny profil
neviem sa rozhodnut mam 56kg 169cm a pod hrudnikom 72cm .... momentalne som pribrala aj na prsiach kakze az take oxhabnute niesy na konzultacii boli horsie ... neviete mi poradit do akych ist .. lekar mi na konzultacii odporucil 360ml a podprda 70C ... rozmyslam aj nad vacsimi ale neviem teda aby to pekne vyzeralo

majusaaa

ahojte dievcata, ma niektora z vas skusenost s dalsim, opatovnym zvacsenim prs po rokoch? bola som u mudr. cervena. zaujima ma, ci je pooperacny priebeh tak isto bolestivy ako 1.x??? velmi dakujem za vas cas... rada sa podelim aj so skusenostou z 1. op. ak budete mat zaujem...

Medrano

Dr.Trska ,babulky,prosim,mate skusenost zvatsenia prsnikov u tohto dr?rozmyslam nad nim,alebo Cervenom....neviem sa rozhodnut,dakujem vam velmi pekne za vsetky rady

Mária12345

Ahojte, za týždeň mám operáciu u doktora Červeňa a mám taký problém, že mi ešte neprišli peniaze na účet a neviem či mi prídu do operácie. Chcem sa spýtať či neviete, či sa dá u neho platiť aj na faktúru?