Vyplnenie vrasok, botox alebo kyselina hyaluronova?

Príspevok v téme: Vyplnenie vrasok, botox alebo kyselina hyaluronova?
Klarina2

Ahojte baby, mam 30r. a rozmyslam nad vyplnenim vrasok okolo ust. Co je lepsie botoxom alebo kyselinou hyaluronovou? Skusali ste to? Kolko to stoji? Pomoze mi to? Inak mam velmi mladistvy vzhlad \"klop klop\" ale po schudnuti sa mi ukazali vrasky okolo ust a nepaci sa mi to. Mame to v rodine aj brat ma take iste, ale mne to osobne vadi.
Mam aj 2 vraky na cele ale tie mam uz od 20tky a nevadia mi zatial ale tieto okolo usta su take nepekne, lebo stale davam taky uskrn blby (je to z toho)
Poradte ked ste si to dali robit nejake skusenosti? diki

Klarina2

Lulu2011
No take mimicke okolo ust, a teraz som si vsimla ze sa trosku uz prehlbili. Su vyraznejsie. A vlastne celkovo by som potrebovala oblast od nosa dole smerom k ustam nejak spevnit. Ked sa zasmejem vidiet tam kadejake ciary.

Lulu2011

Klarina myslis tie obluky okolo ust, ci nejake mimicke okolo pier, citala som, ze u niekoho to vydrzi aj rok, asi pripad od pripadu, na tvojom mieste by som skusila nejaky salon, co ma dobre recenzie, co ti odporucia, samozrejme sa pýtaj na vidileny ucinok, aby si za nejaku masaz nedala 50 e, to uz radsej tu 100vku za botox

Klarina2

Lulu2011
No je to take nepekne okolo ust, mam suvisle vrasky, usmejem sa a oni tam ostanu, proste je ich vidiet stale. Trosku akoby ta pokozka opadla celkovo v oblasti okoli ust. viem je to drahe a nevydri to. Vraj kyselina hyaluronova vydrzi cca rok, pravda? co by mi tak pomohlo?

Klarina2

Laurinka555
Aj mne pride botox ako uz brutal, len uz neviem co by som skusila nechcem vyhadzovat peniaze na veci ktore nezaberu a nakoniec aj tak skoncim pri pichani niecoho... kremom tazko verit co slubuju. Pouzivam kolagenovy krem. cca 2mesiace. Ale to tak na zpevnenie pokozky ale tie konktretne vrasky ktorych sa potrebujem zbavit neviem teda no. Poradte daco.

Laurinka555

botox je uz podla mna extrem,ktory by som volila ako uplne poslednu moznost.Preto by som prave vyskusala vsetko neinvazivne co by mohlo pomoct

Klarina2

No neviem baby ked tie vrasky okolo ust su dost viditelne take nepekne, pozerala som ze existuju aj nejake naplaste ale neviem ci to moze ucinkovat (podla mna vyhodene peniaze) alebo mate niekto s tym skusenosti? Botoxu sa bojim ale kyselinu hyaluronovu by som pichnut mozno dala.
Laurinka555
no neviem ku kozmeticke chodim raz za cas na peeling ale hlabkovu hydrataciu so neskusala neviem ci by to konktretne pomohlo na tie moje vrasky. Lebo plet ako taku mam celkom hladku a v pohode. Len tie nestastne vrasky :/

Laurinka555

podla mna toto je uz posledne mozne riesenie,neskusala si napriklad hlbkovu hydrataciu u odbornikov.Nemyslim tym kremy.Pokozka sa krasne vypne a doda jej to mladistvy vzhlad.Mozno by to bolo pre teba to prave