Mám syfilis - ako s tým žiť?

Príspevok v téme: Mám syfilis - ako s tým žiť?
syfilis

Asi pred 5 mesiacmi mi zistili ze mam syfilis. Kde kedy a ako som ho dostal sa uz asi nikdy nedozviem pretoze mi povedali ze som ho mal uz v tretom stadiu. Nastupil som do nemocnice kde som mal byt 21 dni ale hned na uvode mi zistili tretie stadium tak som tam bol mesiac a bral som krystalicky penicilin 4 krat denne do zili. Teraz som asi 3 tyzden doma z nemocnice. Za tri mesiace mam ist na kontrolu v akom stave to stoji. Ak ma niekto skusenosti s touto chorobou tak poradte. budem rad kazdemu prispevku. Ak sa chce niekto na nieco spytat taktiey poradim.

syfilis

ahoj kacik tak to som totalne nemilo prekvapeny ze tam nerobia kompletne vysetrenie. Co sa tyka toho dermatovenerologa tak to je uplne jedno za akym pojdete. ved si chcete dat len odobrat krv. Alebo ako hovorim chodte darovat krv alebo normalne obvodnemu a povedat mu ze si chcete dat vysetrit krv.

kačik

ach nie, odpisala mi, ze u nich len na HIV/AIDS, ze na ine si mame poziadat u dermatovenerologa....sakra...nepoznas nejakeho dobreho v BA?

kačik

som tej tete teraz akurat poslala mail, snad mi odpise, ze sa tam daju spravit z krvi aj na ostatne choroby, uprimne, nechce sa mi behat po niekolkych doktoroch, vysvetlovat im a to a trpiet tie ich velavravne pohlady....

sisqo

mne sa zase vyhodili malilinke vyraski po pohlavnom styku s priatelkou. a potom ked sa to hojilo tak sa mi zlupovala najvrchnajsia cast pokozki na zaludi. myslim tu priesvitnu ale pod nou uz boola nova. takze nevyzeralo to hrozne.myslite si ze to mohlo byt od toho ze mala vyholenu? a som sa dobodal?

syfilis

ahoj jaaaj. uz som ti raz pisal. pozri si nizsie spravy. moze to byt z hocicoho. aj dolu som ti radil co robit. urcite chod k lekarovi. pozri si este spravu urcenu pre teba nizsie

jaaaj

Ahojte zajtra idem k urologovi...mam vyrazku na penise...co okerem syfilisu to moze byt?...sex som mal naposledy vlani v oktobri a ta vyrazka sa zajavuje najviac po 6 mesiacoch po sexe...tak co to este moze byt???

kačik

lebo tam je pod textom na hl. stranke napisane ze
Odd. sex. prenosných infekcii

UVZSR, Trnavská 52, BA, tel: 02/49284331, mikas@uvzsr.sk

tak to asi znamena, ze na tieto testy treba ist tam alebo ..???

kačik

coze? v NRC mi spravia testy na vsetko???? no parada...ale nemaju to nikde na stranke...www.hiv-aids.sk
asi by som ich o to mala poprosit zvlast alebo ....ja neviem....
aj ty si z BA?