Je to uprimne?

Príspevok v téme: Je to uprimne?
veronika_321

Stretavam sa s chlapcom mesiac, je to skvele. no ja odchadzam na 3 mesiace do Rakuska a on sa zacal spravat zvlastne... zo zaciatku chodil neustale za mnou,stretavali sme sa 3-4krat do tyzdna, volaval mi, hovoril mi ako mu je so mnou skvelo, boli sme stale v kontakte, planoval so mnou buducnost po nasom odluceni,(nemyslim tym rodinu, deti Hehe ) Ako sa moj odchod blizi zmenil spravanie, v kontakte sme stale, neustale mi vola, no akoby sa vyhybal stretnutiu... cele dva tyzdne mi vravi ake to bude tazke ked budem prec, ze konecne nasiel niekoho a aj tak ho opustim... len hacik je v tom ze on mi zavola, spyta sa ma co robim vecer, ze by sme niekam mohli skocit, dohodneme sa na niecom a on sa neozve...zavola na druhy den ze sa mu nedalo a ze ho to strasne mrzi, kazdy nas plan na niecom stroskota a takto sa to opakuje posledne dva tyzdne dookola, za 2tyzdne sme boli spolu raz a to aj tak 1/5 planovaneho casu a za tu dobu mi povedal asi 10krat o tom , ze mu idem odist...a na konci som este nieco nadhodila tak zvaznel a hned ma stopol, ze on o tom uz asi nemoze pocut, ze zmenme temu .v ten isty den ma mal este vyzdvihnut , no klasika nic...len sms ze to bude prenho hrozne tazke ked odidem a ze sa mu nedalo..je taketo spravanie normalne? clovek by mal vtedy co najviac casu travit s tym druhym nie? vyzera to akoby ma zavadzal

veronika_321

urcite to nie je ferove a dost sa nanho hnevam, len bol to strih z jeho strany zo dna na den...uvidim co da buducnost

Agnes998

Chod tam a uzi si to, pracovat v zahranici je skvela skusenost a Alpy su nadherne. Skus nad nim menej rozmyslat, vsak sa poznate len kratko a ked sa vratis, uvidis, ci z toho nieco bude alebo nie. Ale nie je pekne od neho ze ta takto natahuje, slubuje stretnutie a potom to vzdy zrusi alebo sa ani neozve. Ty by si si sama mohla nieco naplanovat a takto ti vsetko kazi. Nepovazujem to z jeho strany za ferove jednanie. Ked ti zas bude volat tak mu to vytmav a poziadaj ho, nech sa sprava ako dospely clovek. Bud nech neslubuje stretnutia ktore nikdy nedodrzi a nech ti povie na rovinu ze o to nema zaujem, alebo nech slovo dodrzi a stretnete sa.

zuza265

Moja kamoska a aj ina kamoska, nezavisle od seba, lebo sa nepoznaju, riesia uplne to iste a aj ich partneri robia to iste... je to asi nejaka reakcia na to iba, aj ked sposobuje opak... mozno uz nevedia co urobit, aby to zmenili

veronika_321

@tututu vy chlapi to mate uplne naopak, zeny by vyuzili asi kazdu minutu do odchodu travit s vami , nech sa vas nabazia ... vy to beriete z opacneho konca :)

tututu

ja by som sa spraval rovnako .. jednoducho by mi bolo strasne luto ta stretavat kazdy den a potom odrazu 3 mesiace nic .. len sa pripravuje na to..ze ta dlho neuvidi ...