Nové ja

Príspevok v téme: Nové ja
noveja

ahojte,mám 21 rokov, 173 cm a váha 64 +- 1 kg..:)
stravujem sa hrozne..samé sladkosti a nezdravé veci..behom tychto pár mesiacov(od 16.6.2014 do 21.10.2014) by som sa chcela vdaka zdravej a spravnej zivotosprave a cviceniu dostat do formy, vyzerat a cítiť sa dobre..:) popri tom by som sa chcela dostať na váhu 57 kg..:) pridal by sa niekto?? :) nech sa navzajom podporujeme..:)

ccrazy

Nuz tak na ranajky som mala ovsene vlocky len zaliate horucou vodou,max. mliekom :D mozno som divna ale mne to tak chuti a doprajem si ich hodne:) jem ich takmer kazdy den, hoci sa najdu ludia ktori tvrdia ze to nie je zdrave, ale co uz je dnes len zdrave?! :D na desiatu som mala banan a biely jogurt a teraz je cas na obed ale to este netusim co spacham, vecer dam vediet zbytok tiez ;) Ak sa mozem spytat, preco si na ranajky jedla len jogurt? Nechuti ti rano? :D Ja sa len pytam, lebo ja si neviem predstavit den bez ranajok. Aj ked dnes je uz mytus o ranajkach prekonany :D A urcite bielu muku a biely cukor treba obmedzit na minimum. Ja obycajne pecivo nejem a ani na sladke nemam vobec chut (tiez to nechapem:D) Ale musim povedat ze obed si davam normalny, aj ked je tam povedzme biela muka alebo biely cukor. Financne je to totiz narocne - kupovat hnedu ryzu a tak. Verim ze ma za to nezavrhnes :D :D
Pekny den zelam a drz sa ;)

noveja

ešte som chcela, že sa dnes pokúsim nejesť nejaké zbytočne sladké veci ani nezdravé..:D a budem sa snažiť nejesť bielu múku..!! :)

noveja

:) no ale ja ta budem musiet dobehnut aby som mala 61 :D
ok mozme zacat trebars aj od dnes,len ja budem na nete az navecer,lebo odchadzam momentalne,ale kludne napis co si dnes papala a tak..ja som sa ráno odvážila a mam 64,1 kg,takže to bude moja začiatočnícka váha..:) :)
zatiaľ raňajky : jogurt :)

cccrazy

Meriam 174 cm a vazim cca 61 kg. Cize podobne ako ty :D Schudnut by som chcela asi tak 5 kg (aj ked osobne si myslim ze ani jedna z nas vyslovene chudnut nepotrebujem no ale co neurobi zena aby sa citila dobre:)). Casovo sa neobmedzujem, kludne ked aj 1 kg za mesiac. Pomaly dalej zajdem :D Ty si teda uz zacala ci ako? :D

noveja

Ahoj :) odzrkadluje sa to skor na mojej psychike,lebo sa citim zle a stale si vycitam preco sa nestravujem lepsie,potrebujem zmenu.citam vela odbornych clankov,urcite ziadnu dietu drzat nechcem,ved to je hlupost:)
mam velmi vysportovane lytka a stehna..chcela by som ich trosku zuzit...no uvidim..:)
ale ked sa niko nehlasi asi pojdem do toho sama..:)

mivalik

Ahoj,na tvoju výšku tá váha nie je alarmujúca, ale to ešte nič neznamená. To ako sa nezdravo stravuješ sa aj odzrkadluje na tvojej postave?