Bez kamarátov

Príspevok v téme: Bez kamarátov
Lentilkaamat

Ahojte. Ja už neviem ,čo mámrobiť . O chvíľu polovica prázdnin zamnou a ja sedím len doma . Brigádujem ,ale prídem z brigády som len doma . Keď idem von idem len sama alebo idem sama behať,sama sa korčulovať ,sama prejsť ,sama do mesta .. mam chalana s ktorým sa vidím iba 1x do týždňa a ktorý na mňa absolutne kašle . Ja už neviem čo mám robiť ,som enšťastná . To už je 2 leto ,čo sa takto ubíjam a trápim samotou . Nepijem ani nefajčím ,tak som nezaujímavá . Ako si nájdem kamarátky ? Kde ich mám nájsť ? ..čo máš ísť sama do clubu alebo čo mam robiť ? Prosím poraďte lebo ja už sa cítim hodná na psychiatriu a sedieť medzi 4 stenami doma v izbe nieeje bohvie ,čo . Chcem žiť,chcem sa zabavávať,ale skym? :(((((

das

ludia su rozni - dokonca su aj taki co su celozivotni samotari
ale kde je problem
ak nemas kamaratov kamaratky mozno bude chyba v Tebe - otazka nestazujes a vela, neskaces kazdemu do hovoru, nepoucujes, nemracis sa nonstop -ak ano skus to zmenit - zacni sa usmievat na kazdeho /aj na toho koho nemas v laske - odzbrojis ho/, ked s niekym rozpravas daj si zamok na usta a trpezlivo ho vypocuj a nikdy nepoucuj /skus to otocit - ja keby som bola v tej situacii asi mozno by som urobila asi toto a tak podobne/ a ludia Ta zacnu skor pocuvat, nikdy sa netvar ze si najmudrejsia /aj ked mozno si/, skus chodit castejsie /ano aj sama/ do kina, do divadla a nakoniec aj na dovolenky sa da - napriek tomu ze mam mnozstvo kamaratok a dlhorocnych, vzhladom k tomu ze su vydate alebo maju partnerov a ja som singl uz cele roky /od 35/ a je problem vytiahnut niekoho na dovolenku a na kulturu /milujem koncerty a divadlo/ a tak chodim skoro vsade sama a nerobi mi to problem - nestazujem sa - a aj na dovolenky chodim sama platim si jednotku a nikto nechce ist so mnou lebo chodim zasadne autobusom k moru do Grecka cca 20 h. A ti co to nezazili nevedia ake je to fajn uz pocas cesty sa so vsetkymi spoznat, porozpravat a zabavit - ale to musi byt clovek prijemny mily usmievavy a pocuvat a pocuvat
Napriklad mam z dovolenky kamaratku /je vydata s detmi, mladsia odo mna o 15 rokov - ja mam 62 r./ a napriek tomu rada ide raz za cas so mnou na nejaky koncert, zasli sme na obed a parkrat na kavu a dokonca mozno pojdeme spolu na dovolenku /jej muz zasadne nechodi k moru ale zenu pusti/
A to ze nevychadzas so surodencami -nie je zas problem v Tebe - treba si uvedomit ze ked nikto nebude mat na Teba cas ostane Ti len rodina
Riad sa nasledovnym - Svoj zial nedaj svetu znat, iba Ta vysmeje, ked sa nan usmejes aj on sa usmeje
Mas cely zivot pred sebou
Takze o tom to je cele - mozno raz napises nejaku reakciu, ale dufam ze pozitivnu
Vela stastia

Mišo26

nechápem ako v takom veku nemáte kamarátov. Veď práve v takom nieje problém nájsť zo školy, spolužiaci, ich kamaráti a z okolia. Ja som v tvojom veku mal kopu a teraz je to horšie, lebo niektorí sa už poženili, iní sú v zahraničí a len dvaja mi tu zostali ale to sa malokedy už vidíme. Práveže v mladom veku by mal mať najviac človek a časom sa to okresáva žiaľ. Ako u mňa :-(

Kanadanka

Asi skor nesedet na riti a nieco robit- brigadujes, tam si niekoho spoznala nie? Chodis do skoly-mas spoluziakov nie? Ved sa s niekym zacni trichu bavit a potom viac potom s jeho kamaratmi a t d.. To ze toto napises na forum.. Nikto ti nenapise presny navod, to cakas? Ak s tym mas problem rob s tym nieco. Cau

Lentilkaamat

Zo Žiliny .. ale proste ja neviem ked sú nejaké hody nemam skymísť a to je také ubíjajúce ,aj ked sa chcem zabávať

HeyLolitaHey

to môže aj nemusi byť pravda..ak nevyhľadávaš spoločnosť, ľudia si budú myslieť, že ju nepotrebuješ alebo jej máš dosť, alebo niečo, neviem..ale ver mi, mnohí z nás radi spoznajú nových ľudí :) extrovertov, introvertov, malých veľkých, tučných chudých..tiež mám 17 a sama som introvertka, do veľkej miery poznám ten pocit..mám dvoch priateľov, pár kamarátov a koniec. Ale stačí mi to :) odkiaľ si?

HeyLolitaHey

nebud šišuň, havranisko, každy ma niečo čo ho trapi a tvoja ironia jej nepomaha -_-
koľko maš rokov, zlato? Inak je to pravda, ľudi vonku je kopu, len o sebe musiš dať vedieť :)

havranisko

jaaaaaaj, kolkazeto uz v poradi si, co toto leto sa citi tak strraaaasne sama. Kolkoze takych tem uz tu bolo. Uved mesto, vek, email ak chces a niekto sa ti mozno ozve :)