Zachvaty v snoch

Príspevok v téme: Zachvaty v snoch
government

Dobry den,
nemala som zachvat uz 5 rokov, neberiem uz 2 roky lieky, a je mi super. Sem tam sa mi ale stane, ze sa mi sniva zivy sen, v ktorom mam zachvat. Je to len ten mensi zachvat - strata orientacie, idem niekam, a neviem, kam, alebo neviem kto som, kde som, co mam robit. Vo sne som potom nestastna, lebo sa mi to vratilo, a vobec si neuvedomim, ze je to len sen. Uz som o tom rozmyslala, a dnes v noci sa mi to opat snivalo, a podarilo sa mi uvedomit si, ze sa mi to len sniva, a zrazu to pominulo, mohla som robit rozne ine veci.
Ma to nejaky vyznam? Je mozne ze mam takyto zachvat v spanku, len o tom neviem? Alebo je to skutocne len sen, a nemam si s tym robit starosti?
Dakujem

government

_meno, nepytala som sa na vyklad sna, tomu neverim, ani ma to netrapi.
Pytam sa, ci je to skutocny zachvat, ktory mam v spanku a pamatam si nanho zo sna, alebo je to skutocne len sen.
Ale dakujem za odpoved.

_meno

Ahoj government

Ak by si TO mohla opisat, jedna sa o urcite nedorozumenie?

"strata orientacie, idem niekam, a neviem, kam, alebo neviem kto som, kde som, co mam robit" je to znamenie hladania v zivote.

chces ist blizsie k zivotu, lebo citis ze chces byt stastna. Preto mas tolko nezodpovedaných otázok.

Zivot je fajn :-) Zivot je nekonecna laska, energia, jednota, hmotna a duchovna jednota, zivot je Boh, zivotna energia.

Je v tvojom zivote priestor pre zlepsenie, preto sa v tebe tieto veci deju. Ucit sa chces mat rada lebo si spoznala aky je zivot spoznávať ho viac chces.

Odpovede dostavas podla toho co sa pytas, podobne ako schodmi sa ide krokmi je poznanie celého schodiska o prejdeni vsetkych schodov.

Tak ako sa mnozstvo spoznava skrze skusenost. Prezitim biedy a nedostatku pocitime aka bieda je. Prezitim hmotného prebytku a nasytenia prinasa pocitenie a poznanie plytvania.

Preto ten, co hovori a sniva o majetku tym vyjadruje svoju ziadost o poznanie ake to je mat vela.

Akonahle clovek prejde akoukovek skusenostou, vracia sa vzdy do stredu. Tak ako sa po obrovskom koncerte clovek vracia k rodine, tak sa clovek vracia k rodine po bludeni svetom.

Preto predzvest tvojej ziadosti je pocit "nevedomosti". Bude nasledovat tvoja formulacia a nasledovanie. Ako rozhodnuta si pocas zivota zit, nasledovat a tvorit blaho, taky zivot v zivotoch, vo velkom zivote ako aj v tvojom malom, tvoris a zijes.

Prajem ti vela radosti a stastia government :-)