Imunita znizena u dietata

Príspevok v téme: Imunita znizena u dietata
marike

POMOC , prosim vas poradte
moje dieta ma znizenu imunitu na vsetkych urovniach-specificku i nespecificku, celkovu i bunkovu, a co ja viem co vsetko, len viem ze sa to ma aj vrodene a na vsetkych slizniciach ci tak nejak mi to vysvetlili /ja tomu moc nerozumiem/ a ze sa nan nalepi kazdy bacil virus bakteria co ide okolo a reaguje citlivo i na vsetky alergeny a vkuse je chore. prosim vas, som zufala z toho mnozstva liekov, ma len 3 rocky a rada by som mu pomohla. poradte mi nieco ako mu tu imunitu posilnit aj inak nez liekmi aby sa z toho dostalo. co mam robit. prosim o nazor aj lekarov aj inych odbornikov co tu diskutuju.aj nejake prirodne preparaty,ale ucinne a neskodne by som skusila. a da sa vobec ta imunita natrvalo napravit? vopred dakujem za kazdu radu

maria4611

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

Dominika_Matko

nam sa osvedcili na imunitu kvapky biolac baby. mala ich uzivala spolu s antibiotikami pre pripad ze by ju bolelo brusko ale ked som sa v letaku citala ze su aj na imunitu. byvala dost chorlava tak jej ich od 13. mesiaca davam pravidelne.

simca663

ja mam vyborne skusenosti s probitika Actibax.. ATB nam pri nich zabrali ovela rychlejsie.. a zvysilo a posilnilo nam to aj imunitu.. mala zvykla v skolke nachytat vsetko mozne aj nemozne.. a boli sme viac doma ako v skolke.. pri Actibax-kach sa nam konecne podarilo troska imunitu napravit a len tak nas hocico neporazi :) maju vybornu cokoladovu prichut.. takze mala moc s nimi nebojuje pretoze vyzeraju ako lentilky :D opat sme v skolke viac ako doma :) a co je vyborne... nepotrebuju byt ani v chlade takze ich mame vzdy so sebou :)

hani258

vyzivaky ja uz nekupujem, na imunitu mam overeny wobenzym, raz rocne si spravim preventivnu kuru a parada. a kamoska to dava aj svojej 5rocnej malej, len to by som sa na davkovanie uz radsej opytala v lekarni.

Ziazdravie

Ahojte
Najväčší darček, ktorý môžeš dať svojmu dieťaťu, je zdravie. Nie je to jednoduché, ale nie je to nemožné
*Goji pomôže tvojmu dieťaťu sa zdravo vyvíjať, pomôže k zdravému rastu, znižuje s tým spojené bolesti
kĺbov a kostí
*pomáha zabudovať obsah energie živín,
*zabraňuje rýchlemu vyprázdňovaniu kalcia
*zodpovedá za zdravie chrupu a ďasien
*stupňuje imunitu voči injekciám
*utlmuje príznaky alergie
*posilňuje a chráni funkcie nervovej sústavy
viac na -adresa odstránená-

samuelka

u nasho 5-rocneho syna nam velmi pomohla liecba u doktorky albertovej v bratislave. on bol chory prakticky od narodenia. starsi syn chodil do skolky a maly od neho vzdy nieco schytal. tolko antibiotik asi neuzivalo ziadne decko ako nas maly. potom nastupil do skolky a bolo to este horsie. teraz sa drzi chvala bohu po tej liecbe je ako rybicka len aby mu to vydrzalo, dufam ze bude dobre. uz sme rok bez liekov. je to velky rozdiel predtym a teraz.

dorot

Vyskúšajte dávať rybý tuk. Mojej 4 ročnej dcére neuveriteľne pomáha. Odkedy jej ho dávam sa jej chorobnosť podstatne znížila. V MŠ mali už viac brušných infekcijí a ani jednu nedostala. Aj keď dostane nádchu, tak má omnoho miernejší priebeh bez kašľa a stekania na priedušky. Dá sa kúpiť v lekárni vo forme sirupu- eskimo kids, alebo cukríkov. Ja dávam medvedík omega 3 - sú to chutné a voňavé cukríky, kt. sa v ústach rozpúšťajú. Veľmi jej chutia. Doporučujem

lenaBa

Nasa Renka -6 zacala s uzivanim probiotik od fy Daflorn. Od kedy ich berie, nemame problem. Radkovi - 10 sa upravila stolica, maval ju aj niekedy aj na 10 den aj to s prehanadlami. Teraz kazdy 2. den.