Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

9 najväčších mýtov o menopauze

Táto diskusia patrí k článku: 9 najväčších mýtov o menopauze
9 najväčších mýtov o menopauze

Máte dojem, že ste v prechode? Idú na vás okrem návalov horúčavy aj návaly strachu z toho, čo vás v novom období života čaká? Dobré informácie môžu ušetriť veľa zbytočných starostí.

Patricia32

Menopauza nepatrila medzi moje najpríjemnejšie obdobie. Sama som si týmto obdobím už prešla a pozitívnu skúsenosť mám s výživovým doplnkom Menox -odkaz odstránený-. Pri dlhodobejšom používaní sa intenzita mojich návalov tepla a závratov zmenšila.

Jakub35

O tom menoxe som sa dozvedel od ženy. Začala to užívať a dosť sa jej zmenil psychický stav. Už na mňa nevrčí toľko. Tuto je aj nejaká recenzia na ten menox www.sexuologicka.sk

Lenicek0

Niektoré mýty mi prišli vymyslené, však asi každá žena musí vedieť, že menopauzu neodhalí iba lekár, že na to vedia prísť ženy samé. Ale inak za mňa jasná rada - nebojovať, prijať toto životné obdobie a užívať Sérélys. Len toto mi pomohlo. Upokojiť psychiku a užívať prírodný doplnok s vitamínom E. :-)

glossi

Ahojte, rada by som sa podelila s vami o skúsenosť s menoxom - www.menox45.sk , mám 49 rokov a dosť nečakane ma zasiahla menopauza minulé leto. Začiatky boli dosť ťažké, postupne som však menila svoj živ. štýl a posledné 3-4 mesiace užívam menox a oproti tomu ako som sa cítila predtým sa mám naozaj skvele. Objednala som si menox extra forte, čo bol dosť veľký risk ale vôbec to neľutujem, kiež by o tom vedelo viac žien s podobným problémom a tiež by im to pomohlo ako mne.