Ako mu to naznačiť?

Príspevok v téme: Ako mu to naznačiť?
49Kiks

Ahojte ,som s priateľom 2,5 roka,od začiatku vieme ze chceme byt spolu do konca života.ja mam 29 a on 33 .sem tam sme sa rozprávali o budúcnosti hlavne on niekedy pred polrokom ze ide kupovať prsteň ,jeden mii dokonca aj zmizol aby vedel veľkosť.no ale ja stale cakam a on nic,minule som sa o tom začala baviť ze uz by som aj chcela babo ,rodinu ,proste ze uz ma to nebavi raz uňho ,u mna sme rozletany ,prácu mame stabilnú ,bývať tiež vieme kde by sme chceli,,,len proste on nejako sa o tom nechce baviť ,povie mi len ze teraz nema náladu ,ze nabudúce sa o tom budeme rozprávať ,....no a stale nic.vztah nám funguje super ,vsetko je v najlepšom poriadku,len by som sa uz chela pohnúť niekam vpred ,predsa uz mame aj roky,neviem za čím on čaká ,....viete mi to niekto povedat?raz som si spravila z neho srandu a napisala mu ci si ma chce vziať?odpoved znela ze zlatik ja by som sa ta mal to opýtať ,,,,odpísala som mi ze ano a on srandicky ta berú????proste nechapem za čím čaká ????

49Kiks

Je vsetko v poriadku ,sem tam nejak výmena názorov ale to si myslím patrí do vzťahu ...nieje vsetko ideálne jasne ze občas su aj hadky pre blbosti ale hned sa to rieši.nemam pocit aby som naňho tlačila .poslednykrat som sa s ním chcela rozprávať asi mesiac a pol dozadu tak nemam náladu zlatik potom a pod.ked sme na nejakej akcii a tricha si vypije tak mi vraví ze budeme spolu do konca života a pod.netlacim naňho ,ale neviem preco mi take rozpráva ked potom nekoná a skutek útek ako sa vraví....uz mam aj svoje roky a myslím si ze aj on tak neviem za čím čaká ?za princeznou???

liecitel

Vztah nam funguje super,vsetko je v najlepsom poriadku...Tak asi nieje kedze neviete sa uprimne porozpravat o takych dolezitych veciach...Ty si mu uz naznacila dost..Mne to pride akeby si chcela samu seba presvecit o tom ze je vsetko super ale citis nieco uplne ine ci?