Upchaté pľúca?

Príspevok v téme: Upchaté pľúca?
joker1991

Zdravím. Už 3 deň pociťujem ako by som mal niečo v krku alebo v pľúcach. Ťažšie sa mi dýcha a je to dosť nepríjemný pocit. Ako by mi tam niečo stekalo ale hlieny nemám... Snažil som sa to všemožne vykašlať no nejde to. Zatiaľ sa mi nič podobné nestalo a tak preto tá obava. Mám 24 a som tuhý fajčiar, žeby rakovina? Alebo to môže byť vedľajší účinok liekov? ( Beriem Citalopram Tevu ). Nechcem s tým bežať hneď lekárovi... Neviete poradiť čo by to mohlo byť, nemal niekto niečo podobné? Ďakujem za odpoveď.

mascha

máš v sebe nejaký patogén,čo ti spôsobil aj opuch,keď to nemôžeš vykašľať, skús už vo fore spomínanú metodu mlgania oleja...
na detoxikáciu pomôže aj obyčajný jabl.ocot,lyžička s medom do pohára vody,ráno nalačno,alebo 15 min. pred každým jedlom...
ak cítiš nejaký cudzí element,niečo ťa v krku omína,môžu to byť parazity,tie migrujú aj hltanom

Shayleen

A ešte niečo pokiaľ z dole uvedených príznakov nič nemáš tak to pľúca embolia nebude

Stupňujúca sa bolesť v oblasti hrudníka, najmä pri dýchaní zhlboka a kašli
Dýchavičnosť
Vykašliavanie zakrvavenej tekutiny, zrýchlený pulz, úzkosť a potenie
V najťažších prípadoch dychová tieseň a smrť následkom zlyhania srdca a dýchania

Shayleen

Z jednej strany to môžeš mať zo citalu a z druhej strany môžeš mať alergickú astmu mal by si zájsť za alergologom

marlena321

ak ti nic nenajdu, moze to byta aj alergia na pel, ved dnes som vysla von a vsetko je zlte, ale totalne zapadane pelom, zacalo cosi kvitnut, asi borovice, akurat, ze testy na alergie sa robia v case vegetacneho kludu rastlin, najskor az v jeseni. ak si kupis fenistil kvapy alebo ine lieky volnopredajne na alergiu a das podla potreby a ulavi sa ti, budes vediet, ze to mas z pelu.

laura321

uzivas magnezium? ak nie, chod si ho kupit, zbavi ta tej tazoby 500 mg denne si daj, moze to byt aj tlakom, od pondelka do stredy bol strasny tlak vzduchu, uplne dusno,sparno, aj mna zalieval pot a bola som ako mechom udreta, ludia mali asi vsetci problemy a zle sa citili co som sa bavila.

marlena321

pocuj, aby si mal dusu na mieste, nechod tvojej lekarke, ked ta odbija, chod teraz cez vikend na pohotovost, automaticky ta poslu na RTG hrudnika, poriadne sa stazuj, aby ta tam poslali, nevrav nic o tom, ze beries antidepresiva ,lebo budu na teba pozerat ako na simulanta, co si namysla choroby, ak by nic fonendoskopom nepoculi a neposlu ta na ten RTG. Ak by tam cosi bolo, urcite to na snimku uvidia.

tasty

môže to byť vedľajší účinok tých liekov, v letáčiku sa uvádzajú ako nežiaduce účinky poruchy dýchacej sústavy a hrudníka

joker1991

Tiež mi napadlo že by to mohla byť pľúcna embólia spôsobená trombózou nakoľko mám opuchy pod kolenom už dlhší čas (cca 1,5-2 mesiace) Obvodná Lekárka ma však odbila že je to iba natiahnuté a predpísala mi masť. Nikam ma s tým neposlala, aj keď neviem ako si tým mohla byť taká istá keď si to len obzrela jedným okom. Nemám toľko čítať internet...

laura321

je vonku pekne, skus to ist kdesi aj ked nasilu roddychat lahsou turistikou do kopca, zadychas sa poriadne, aj ked to bude v tomto stave namahavejsie a je mozne ze to polavi, vela pi, kupel v morskej soli, matovy cajik s citronom skus, 3 dni su malo, nemysli hned na najhorsie. mozno aj nejaka alergia na pel, moze sa objavit aj ked si ju doteraz nemal.