Upchavanie ciev

Príspevok v téme: Upchavanie ciev
8lili88

Dobrý deň, mám známeho ktorému sa upchavaju cievy, jednu nohu mu už amputovali a hrozí mu že príde aj o druhú. Keďže o druhú nohu nechce prísť prestal chodiť ku doktorom, trpí doma silnými bolesťami, lieky od bolesti mu už nezaberaju.neviete o nejakom liecitelovy ktorý by mu dokázal pomôcť???

Kýčera

Mimochodom ešte jedna malá poznámka pre niekoho iného - národný umelec Jozef Kroner ako Tóno Brtko hral hlavnú úlohu a podal bravúrny výkon vo filme Obchod na korze, kt. získal v našej spoločnej ére PRVÉHO Oskara, doteraz jediný slovenský film takto ocenený, ale máme tu aj iných Oskarov, vynikajúcich filmov, umelcov,...a nielen Kysučania sú na svojho rodáka právom hrdí...

Kýčera

Lombardo, keď sa už chystáš do Novej Bystrice, kde je nielen úvraťová železnica, skanzen, žije tam aj rys ostrovid /R. Móric - Z poľovníckej kapsy/, vodárenská nádrž s kostolíkom,... pozri si aj Starú B. máš tam nádherný Slovenský orloj,...kostol v Zborove n. B. s vitrážkami nár. umelca V. Hložníka, Oščadnicu - NPR,...Kysucké Nové Mesto - historické jadro, kostol, hvezdáreň, knižnica, A. Majer,..., Radoľa - kaštieľ,... a nielen tie dolné sú nádherné, ale aj tie horné K. Makov - NPR, brest, Kysuca,... Vysoká nad Kysucou - E.Cernan, Semeteš, Korňa - pútnické miesto Žifčáková,... Turzovka - kostol, R. Jašík,...Staškov - J.Kroner,...Raková - J. Palárik, kostol,... A ešte kopec iných dedín s pamiatkami, chránenými stromami, skalnými prevismi, guľami - Klokočov,...prírodnými rezerváciami aj NPR,...Aj Kysuce sú nádherným miestom na našom nádhernom Slovensku.

RNG

Analyn, vzdy som si myslel, ze zlcnik ti da hromadu varovani zlcovymi zachvatmi, tak ako daval moju otcovy vyse 17 rokov, kym sa rozhodol na operaciu. Moj mi ale nedal ziadne varovanie a hned na prvy zachvat sa zacal rozpadat( nekroza), takze ho bolo treba co najskor vybrat a nie liecit.Tj inac by som za den dva dostal otravu krvi a doslova by sa rozpadol. Aj tak to tam bolo udajne poriadne zamorene, takze nestacila laparoskopicka operacia, s ktorou zacali, ale ma museli dobre nasirko rozrezat(33 stychov) aby to tam mohli dokladne vycistit.
Ja som nikdy netvrdil, ze doplnky vyriesia u kazdeho vsetko, len ich sem uvadzam ako casto velmi dobru alternativu chemickym liekom. Lebo zatial na Slovensku nie je vela lekarov co by toto vobec vedeli a uz vobec nie , ze by sa to odvazili vobec aplikovat. Ziadni lekar sa nechce dat nazyvat sarlatanom a trpiet prenasledovanie, aj keby mal k dispozicii ovela ucinnejsie prirodne doplnky, ako ma rozne patentovane lieky.
Nakoniec keby ste mali dostup k tymto informaciam, ako ja mam tym ze si predplacam az 8 roznych periodik znamych alternativnych lekarova ich skupin, tak by som nemusel stracat svoj drahocenny cas pisanim sem.

lombardo1981

S Poliakmi je celkom sranda. Vedia byť riadne otravní, ale tak akurát. Aspoň podľa mojej mierky.
Vo Vychylovke treba navštíviť tú ich historickú železnicu. Už ju dokončili, trať s Oravou spojili. Naposledy som na nej bola ako malý špunt. Možno 7 rokov. Ani som nenastúpila, už som aj vystupovala. Už som tam nebola večnosť. Mala by som tam skoknúť. Ale s tatkovcami sa mi tam moc nechce. S nimi je tam nuda. Hafana by tatko v aute nepredýchal. :( Pravdepodobne budúci týždeň sa tam chystajú, takže už nemám veľa času na premýšľanie.

analyn

zas som mudrejsia, nasla som si Vychylovku na mape, je tam prekrasne. Tatko ma pravdu, ale smelinovali sme vsetcia, si pamatam, ako colnici vyzuli z ciziem dve dievcata z nasho vlaku, a velkodusne im darovali sacky na nohy nech nemusia ist bose. Ja som mala na sebe nove riflove saty, kamosky podobne, stare oblecenie sme samozrejme v Polsku vyhodili, tasky sme mali plne novych veci.Presli sme. A kamoska pred odchodom do Juhoslavie, odkial sa nevratili, zaliala peniaze do poharov s masom a mastou, tesne pred odchodom sa im podarilo predat zahradu, a na hraniciach z auta pred nimi colnici vyrazili prave domacky zavarane maso, ze sa to nesmie prevazat! Ich moc neprezerali, presli. A v NDR si ukazala predavacke co chces( fotoaparat), predavacka sa milo usmiala, fotak zobrala a dala pod pult a hned si nemala na co ukazat. Moc nas v NDR nemuseli, ale v Polsku a Madarsku sa nam tesili. Po otvoreni hranic sa organizovali zajazdy na vysnivany Zapad, zvycajne z prace isiel plny, nabity autobus do Benatok, huraaaa, zastavovali sme len na wecko, jedlo, pilo, spalo sa za pochodu, obcas sme trosicku pobludili, ale nakoniec sme tam dorazili a zistili, ze co sme mali peniaze na prehliadku mesta a nakupy, to nestaci dokopy na nic, vies ako sme boli radi, ze mame zasoby z domu? Porobili sme par zaberov, napriklad ako vystupujeme z gondoly, do ktorej sme vlastne nikdy nenastupili a pod., vsak nech susedia doma zavidia.

Len ich stačí prijať- to je niekedy to najtazsie.

analyn

chcem len dodat, okrem doktorov ma velku zasluhu na velmi dobrom hojeni aj pan Rng, ktoreho rady som vyuzivala hadam najviac z celeho netu.

analyn

trojklanny, nie zrak ta neklame, mame psa, on je vlastne polo pes, ma 11 rokov a drzi gazdu v dobrej kondicii. Asi ta sokujem este viac, vodili sme ho aj do rehab. centra, pacienti a aj personal ho milovali, je strasne priatelsky. A to tam nechodil jediny. Dokonca aj po prepusteni tam chodili spolu na kontroly, a lekari nikdy nezabudli pripomenut- nabuduce pridite zase obaja. Muz sa aj napriek cukrovke hojil velmi dobre, bez problemov, oni to odhadovali podla stavu druhej nohy, za sa im vrati za 2 za 3 mesiace, a veru uz to budu 3 roky, medzitym mu uz aj kontroly tam skoncili, ku koncu si dokonca vypytali presny popis toho, co robime. Takze s hygienou to u nas nevyzera az tak zle, nemyslis? Tie zapaly patria k diagnoze, tomu sa nevyhnu ani ludia v sterilnom prostredi. Je nezmysel zobrat choremu radost zo zivota, stati volu bojovat. A tych zmien bolo u nas privela.

lombardo1981

Tatko je Vychylovčan. A hovorí, že Poliaci boli vždy šmelinári. Doteraz chodia na Kysuce a Oravu predávať všetko možné. Oznámia, že majú záujem, oni dostanú povolenie. neviem, či aj zaplatia nejaký poplatok. V deň, keď majú prísť, tak ich rozhlas stále hlási, že budú stáť tam a tam o toľkej a toľkej. A predávajú všetko možné. Zemiaky, cibuľu, oblečenie, obuv, mäso. Občas aj živé zvieratá. Keď som bola malá, tak sme sa raz zastavili na benzínovej pumpe. Bohvie odkiaľ sa vynoril jeden chlap a celkom dobrou slovenčinou sa nás pýta, či nechceme niečo kúpiť. :)
Ale ako mi hovorila teta ako s kamarátkami pašovali rifle s Nemecka. :) Jedny či dvojo si kúpili, natiahli ich na seba. A navrch dali nohavice, v ktorých tam išli. Tak sme sa nasmiali. Ale vtedy im to nebolo všetko jedno. V duchu sa modlili, aby im colníci nepovedali, nech vystúpia z auta. Potom by bolo všetko v háji.
Pocit, že sa "vlastne ani nič nedeje", je upokojujúci. Toto a nespájať problémy navzájom a s niečím, s čím nemajú žiaden vzťah, mi veľmi pomohlo. Inak má pravdu. Človek je taký, aký je. Mnohé veci môže zmeniť, mnohé nie. Niektoré ani meniť netreba. Len ich stačí prijať. :)

trojklanny

analyn,popri všetkom,čo ste už urobili,podstúpili som mimo iných rád písal aj o reinfekcii,no a ak má zrak neklame a čítam správne tvoj príspevok,tak manžel chodí aj venčiť psa? Vy máte v domacnosti psíka???
Tak ste podľa mňa nepresurfovalí celý net ani nenastudovali všetko potrebné pre manželov problém. Vracajúce sa zápaly o tom hovoria za všetko, a radšej to zopakujem,reinfekcia je najväčší neúspech liečby.