Uz byvala frajerka

Príspevok v téme: Uz byvala frajerka
nikto123

ahojte, mam 17 rokov, uz byvala frajerka 15
boli sme spolu rok a vsetko bolo skvele, najuzasnejsia osoba aku som kedy poznal, lenze asi pred 2 mesiacmi sa jej rodicia zacali rozvadzat a ona sa mala stahovat s mamou, nevedela este kam (nakoniec je to v tomto meste), ale povedala mi ze bude lepsie ak to ukoncime, ze ma lubi ale uz nevladze a nechce nic
dost ju to vzalo, zacala sa spravat inak, este sme boli nejaky cas spolu, ale nebolo to uz ono, jeden den chcela skoncit, druhy den ma lubila, bola uplne zmatena, nevedela co robit
trapil som sa kvoli tomu a takisto aj jej naj kamarat a kamaratka, lenze potom sa s nimi prestala bavit z nicoho nic, akoby jej nieco urobili, a o tyzden neskor ma nechala (dovod nepovedala), nasla si inych kamaratov, a dokonca tyzden po rozchode som ju uz videl s inym, jej spravanie sa zmenilo, uz to nie je ona
aky mate na toto nazor? je sanca ze sa ku mne vrati?
velmi ma to trapi, ani jej byvali kamarati nechapu preco toto robi, vzdy bola skvela a teraz sa na vsetkych vykaslala...

nikto123

Delete 2, nechapem co to trepes, my ze sme ju sklamali??? nechapem ako, skor naopak, ona sklamala kamaratov a to tak ze sa s nimi bez priciny prestala bavit (oni este nevedeli co sa deje), boli partia od zaciatku zakladnej skoly (cize 9 rokov) a len tak sa na nich vykaslala ako keby jej nieco urobili, ani slovo nepovedala ze preco

LMarika: pravdupovediac som cakal ze nieco taketo napise, ale mas pravdu, len ma asi najviac trapi akym sposobom to prebehlo, ze ma nechala kvoli inemu, pritom to bola vec ktoru predtym doslova neznasala, sama mi davnejsie vravela ze takych ludi nechape, a teraz sa takou stala ona sama, nikdy by som nieco take od nej necakal

Delete 2

Napísal si to síce pekne ale nepresvedčilo ma to, že niekomu z Vás naozaj to dievča dôverovalo. Možno maska a pocit, že je to také nalinajkované robilo z tohoto vášho návodu priateľstvá. Ale priateľstvá to neboli. Nie, nevráti sa a ak sa vráti tak len ku tej bytosti, ktorá ju nikdy nesklamala a taká medzi vami nie je, keďže odišla.

Hľadaj si novú kamarátku a dávaj velikánsky pozor, koho máš za kamaráta. Ono aj ,,zdôveriť sa,, a ,,zdôveriť sa,, je rozdiel :)

LMarika

Byvalu frajerku uz neries, nechaj ju na pokoji, ak ta nechce a poobzeraj sa po inych dievcatach. Urcite medzi nimi najdes taku, ktora bude o teba stat a bude s tebou stastna a bude si ta vazit, lebo na tebe si je co vazit. Minimalne to, ze si typ do vazneho vztahu a ze ak si uz nejaku zenu najdes, myslis to s nou vazne a ze sa nechodis po diskotekach ozierat a sexovat kade-tade kazdy vikend s inou. Tvoja byvala raz pochopi, co stratila, ale potom uz bude pre nu neskoro, lebo ty uz budes stastny s inou. Dufajme, ze s takou, ktorej tiez ide o vazny vztah a ktora chape, co su skutocne hodnoty. Takto to uz v zivote chodi.

nikto123

Ale predtym nikdy pre nu nebol problem sa zdoverit, vzajomne sme si doverovali
Mas pravdu je to tazke sa spravat k nej stale rovnako, ale snazil som sa o to, snazil som sa ju rozptylit nech na to nemysli, bol som pri nej az do konca, dufal som ze to prejde ked zrazu rozchod (vtedy uz pravdepodobne mala druheho)
A kamarati to boli, ti najlepsi akych mala, len sa potom na nich vykaslala
Chcel som len vediet nazor ze ci sa to moze vratit, aspon co sa kamaratov tyka, trebars az sa s tym vyrovna, ci sa moze niekedy spravat ako predtym

Delete 2

Ak to nikomu nepovedala, tak nikomu nedôveruje natoľko, aby tak urobila...

A prečo by aj mala...najlepšie by ste spravili ak by ste sa k nej správali presne tak isto, ako predtým.

Ale to dokážu len silné osobnosti, nie je jednoduché vidieť sa meniť osobnosť človeka z hodiny na hodinu a tváriť sa, že sa nič nedeje.

ak to nepovedala kamarátom tak to neboli kamaráti.

nič viac, nič menej.

každá ľudská bytosť sa z takýmto niečim vyrovnáva po svojom a nebýva to ľahké hlavne v jej veku.

nikto123

ked ono to zacalo tak cudne, bola nesvoja, ale nechcela povedat co sa deje, tak som sa ju aspon snazil podporovat nech to zvladne, ani kamaratom nic nepovedala co sa deje
vsetko som sa dozvedel az neskor od jej bratranca, nebyt jeho tak stale nevieme na com je

Delete 2

Za všetkým je ten rozvod, dokáže to človeka veľmi poznačiť. A niekedy sa takýmto spôsobom len bráni. Existujú dva spôsoby obrany a to únik alebo útok. Ona uniká, vytvorila si vlastný svet, a snaží sa zabudnúť na ten, ktorý jej priniesol do života bolesť a trápenie. Či sa opäť vráti do toho starého?

A ty by si sa vrátil niekde kde ti to bude pripomínať bolesť?

Aj tu existujú dve cesty, buď problému čeliť, alebo od neho utiecť. Oboje je povolené, prečo nie?

Ak je človeku lepšie a cíti sa šťastnejší, tak prečo by nemohol byť slabým?
Očividne ste pri nej nestáli tak, ako to ona potrebovala a aké boli jej očakávania.

Moja rada - nechajte ju žiť nový život, čas ukáže.