Strach z maličkostí, stresy z ľudí naokolo

Príspevok v téme: Strach z maličkostí, stresy z ľudí naokolo
Alex161299

Každý mi vraví,že som velmi mladá na zaoberanie sa takýmito hlúpostami, hľadala som pomoc u kamarátkach, kamarátoch, ale oni ma vždy len utešia, nepovedia mi radu, povedia mi proste vykašli sa na to, ale ja potrebujem radu ako na všetko takéto kašlať. Bojím sa ľudí naokolo, keď si nájdem nových priateľov, vždy sa bojím,že im nejaký môj neprajník niečo o mne zlé povie a stratím ho, toto isté robím aj pri frajerovi, bojím sa, že ho takým spôsobom stratím, aj kamarátky.. bojím sa čo sa o mne hovorí, trápia ma názory iných ľudí na mňa, čo si o mne myslia, ku všetkým som milá a radšej ich nerieším,aby to nerobili potom ani oni mne.. Z každej udalosti, ktorú mi život prinesie vidím len negatíva, z ničoho sa potom nedokážem tešíť pretože vidím len veci.. čo ak čo ak, namýšlam si,že mi chce niekto stále psychicky ubližovať.. aj keď viem že si takto ubližujem iba sama... stále ma trápia iný ľudia, niekedy sa tak vystresujem, že plačem a trasiem sa, bije mi strašne srdce.. proste si strašne namýšlam zlé veci a stresujem,,. prosím o radu, stretli ste sa s týmto niekto ?