..STARA LASKA NEHRDZAVIE....

Príspevok v téme: ..STARA LASKA NEHRDZAVIE....
vanilka2211

Ahojte.Neviem ci mi tu bude vediet niekto poradit co robit ale skusim to.mam priatela a chodime spolu vyse roka.pred tymto vztahom som velmi chcela jedneho chlapa,no on si ma vobec nevsimal.Akoby som neexistovala.velmi som sa preto trapila a prave tento terajsi mi na nho pomohol zabudnut.teraz sa vsak stala vec ktoru som vobec necakala.velmi ma to zaskocilo a neviem co robit.S dotycnym,ktoreho som tak velmi chcela sa posledny tyzden stretavam cez vikendy v bare(ked si vyrazime s kamoskami)Najprv to boli len pohlady,neskor si prisadol,dlho sme sa rozpravali a vcera sa mi priznal ze sa mu velmi pacim,ze ma chce.Som z toho zmatena a vobec neviem co robit.Opat vo mne prebudil ten stary cit,na ktory som uz zabudla.Velmi ma pritahuje a nemozem na nho prestat mysliet.na druhej strane vsak viem ze velmi tym ublizim terajsiemu partnerovi,ktory ma velmi miluje ale ja si nedokazem pomoct.Som nevyzreta osobnost?Je to len chvilkove poblaznenie?Zazili ste niektora nieco podobne.ak ano napiste ako to vyriesit.

pyrana

Ak vravis, ze toho, s ktorym si momentalne uz nemilujes tak, ako na zaciatku, tak to je v kazdom vztahu, nikdy to nebude take, ako prvych par mesiacov, vztah sa meni, napreduje. Ale ak stale myslis na toho druheho a velmi ta to laka, znamena to, ze toho svojho uz nemilujes a rada by si ho vymenila za nieco steklivejsie, ale nechces ho zranit.Tym budes zranovat seba, budes stale nestastnejsia a stale viac a viac budes mysliet na toho druheho.Skor ci neskor si to tvoj priatel vsimne a bude to este horsie, ako keby si sa s nim teraz ferovo rozisla, ci uz s niekym inym budes,alebo nie.Viem o com hovorim,tiez som tak ublizila,ze som mala vztah 3roky a ku koncu som sa zacal stretavat s mojou laskou z mladosti(mimochodom sme stale spolu uz 5 rokov stastni), no a tomu predoslemu som velmi velmi ublizila(aj ked on si mysli,ze som sa dala s terajsim dokopy az potom,ked sme sa rozisli,len mu to pripadalo hrozne skoro,vraj som ho asi nelubila ak som si nasla tak skoro niekoho ineho),no a on dlho trpel a odvtedy nikoho nemal.Viem viem,ale uz by som to spravila inak.Takze s pravdou von,svoje srdce neklames.Mozno ti to s ty, novym nevyjde,ale aspon svojho terajsieho nevod za nos.Tot moj nazor.

mischelinka6

Fu to je taazke povedat ale som toho nazoru ze kto sa ti paci toho nemusís zrovna milovat .Tazko povedat ................ale rozmýslaj radsej rozumom ako srdcom srdce casto nepocuva

suska

Ahoj Vanilka, no moja, ja som ukoncila vztah s jednym chalanom kvoli inemu, co sa mi pacil asi dva roky ale nikdy sme sa spolu nejak nebavili a ja som bola vzdy slaba dat mu svoje sympatie najavo...a on je tiez trosku hamblivy, ale zrazu si neskutocne dobre rozumieme, a dokonca mame vela spolocneho, vieme sa bavit na vazne ale aj na radostne temy, proste sa mi vzdy nehorazne pacil a to po fyzickej stranke ako aj po tej jeho vnutornej, pretoze ho spoznavam viac a viac. Ale ide o to, ze spolu nechodime, len som sa citila strasne zviazana vztahom s chalanom, pri ktorom som si chcela nahovorit, ze ho snad raz budem lubit... neda sa to, jednoducho to nejde, a aj ked som zrazu sama, citim sa stastne a vobec, tesi ma myslienka, ze sa po dvoch rokoch utlacania svojich citov pomalicky prejavujeme... chod za hlasom svojho srdiecka..=o)

hu

..nuz ak s niekym chces ostat len qoli tomu, ze ho branis pred tym aby si ho nezranila, tak to Ti dlho nevydrzi, tomu ver...daruj mu kopacky, aj keby si nemala nikoho ineho vo vyhlade..proste len tak, naco byt s niekym, koho nemulujes..hladaj teda radsej Mr.Praveho

kitti

Mas zostat vo vztahu,aby si ho nezranila? A tym ho neranis,ze len z lutosti s nim zostanes? Ak fakt chces toho druheho a teraz mas na to prilezitost tak to vyuzi,lebo to budes neskor lutovat.

vanilka2211

A prave v tom je problem.Zistila som ze terajsieho partnera ho uz nelubim tak ako na zaciatku.Ale ked sa s nim rozijdem tak ho velmi zranim..Viem ze ho zranim lebo on ma velmi miluje.Vcera som sa stretla s tym ktoreho som tak velmi chcela a musela som sa velmi ovladat.Chcel ma pobozkat.Ja uz vazne neviem co so sebou robit.Neustale na nho myslim ale na druhej strane mam vycitky kvoli terajsiemu partnerovi

kitti

Mozno,ze tento vztah neni ten pravy,ked pri tom sa ti paci niekto iny. Lubis aj ty jeho,alebo len on teba? Mala som uz aj ja viac vztahov,ale vtedy som si vsimla,ze to neni ono,ked som sa zacala obzeravat po inych.Ak mas nejaky vztah a si v tom vztahu stastna,tak by sa ti nemali taketo veci motat v hlave.Teraz mam chlapa,pri ktorom by mi ani nenapadlo,ze by som sa zacala stretavat s inym.Rozmysli si tvoj vztah.Ale neunahli sa,spoznaj najprv toho krasavca,mozne ze ani neni taky,akeho si si nasnivala

kiri

Rozmysli si, ci Ti stoji za to pokaslat fungujuci vztah kvoli niekomu, o kom nic poriadne nevies, akurat Ti povedal, ze si krasna a ze Ta chce. Mne na party 30 chalanov povie, ze som sexi a ze ma chcu, ale ich mozem srat, ked mam svojho draheho, s ktorym to funguje a lubim ho. Nie raz sa o to pokusal aj niektory byvaly, ktoreho som mala velmi rada, ci dobry kamos, ale ja si prilis vazim lasku ktoru mam a nebudem riskovat s niekym, kto by sa chcel len pohrat. Na to su ine cajky.