Pricina mojho neuspechu?

Príspevok v téme: Pricina mojho neuspechu?
susanne01

Prosim vas, chcem sa vas opytat, co moze byt pricinou, ze vobec nechudnem? Iste obdobie som bola v strese a mala som problemy (nie ohladom jedla, ani diety), a preto som mala naruseny menstruacny cyklus a teraz som ho uplne stratila. Moze byt tento problem pricinou, ze nechudnem? Alebo co si o tom vy myslite? Ja sa naozaj zdravo stravujem, cvicim a vsetko len kvoli tomu, aby som aspon kilo zhodila. Prosim, poradte mi, budem strasne vdacna.

bebusa1

To si pis ze psychika strasne posobi na metabolizmus. Robim Herbalife a moja kamoska, hoci sme uz vyskusali vselijake kombinacie, ma stale minim. ubytok vahy.....ale ma poriadne psychicke problemy...Takze to prisudzujem uz len tomu, lebo u inych to ide bez problemov....Potrebujes povzbudenie od niekoho, komu veris....zdvihnut sebavedomie a odosobnit sa od tvojich problemov.....ale to keby sme vedeli ako, vsak? Vela uspechov prajem

RNG

Hormony maju vela spolocne so spalovanim tukov v tele
Pri strese sa v tele vytvara hormon kortizol, ktory je podla sucasnych vedomosti zodpovedny za ukladanie tuku v tele, hlavne okolo pupky a na zadnej casi tela.
Hormonalne poruchy aj pridavaju k stresu, odporucil by som ti zobrat trochu yam-u(2x2 kapsule, i viac,) to ti moze upravit situaciu na normalny cyklus. Pomozu aj rozne oleje, hlavne pupalkovy, ale aj rybaci ciastocne.
Tiez damiana a Dong Quai(cinska angelika, zaroven povzbudiva pre zeny)
Najdes na Google.sk pod: doplnky, divoky yam, evening primrose ,dong quai

iklbu

mozno ze si toho vel;a schudla ked nemas menzes a mas naruseny ten cyklus...alebo ze si mala stres...ked ma clovek stres moze aj pribrat...

agina

Vyskusaj akupunkturu, mala by ti odblokovat cesty.Inak nieco moze byt aj genetika.Niekto sa moze aj pos... a aj tak neschudne.

shakt

Pricin moze byt viacero,stitna zlaza ale aj zablokovana-upchata lymfa... pomaha na to cvicenie na Rolletic- taky stroj co ti masiruje lymfi..ak mas moznost vo svojom okoli urcite vyskusaj,oplati sa to aj zo zdravotneho hladiska,pomaha aj na problemi s chrbticou a tiez na stihlu liniu.