Mimomenštruačné krvácanie

Príspevok v téme: Mimomenštruačné krvácanie
moňa

Ahojte! Neviem ako ďalej! Stále mám bolesti v bodbrušku, bolesti prsníkov a k tomu do ružova až do červena výtok. Môže to byť mimomenštruačné krvácanie? Teraz chodím ku gynekológovi na sono kôli folikulometrii lebo chceme s manželom druhé dieťatko. Spomínala som mu, že mám tento problém, no nejak sa k tomu nevyjadril. Z hľadiska sona je tam všetko vporiadku až nato, že folikul bol na 16 deň MC iba 18mm. Cytológia bola tiež vporiadku! Beriem už 4 mesiac Duphaston kôli úprave MC.Ten krvavý výtok mám len posledné 2 mesiace, ale tie bolesti som mala už pred braním Duphastonu a to počas celého MC. Poraďte mi niekto prosím! Má niekto podobný problém? Moňa

lili444

Ahojte, zacala som spinit a mam tyzden pred menstruaciou.Beriem chloe uz 2 roky a nikdy sa mi to nestalo. Moze to byt tym ze som v priebehu tohoto mesiaca brala 3 antibiotika? Moc dakujem

monky345

ahojte obraciam sa na vas s prozbov mam 2 dospele deti a mozem povedat ze vzdy som mala menstruaciu 3 4 dni a nie na cas vzdy som dostala o 3dni skor alebo neskor mala som jeden plod mimo maternice teras asi druhy krat mam slabi tmavy vytok bolesti v podbrusku momentalne nemam sem tam som mavala mozete mi prosim poradit trosku mam obavy aby to nebolo nieco vazne Dakvjem

bianka333

dobrý večer prajem.ja mám problém s mimomenštruačným krvácaním ktoré sa objavuje po sexuálnych hrách s partnerom. konkrétne po prstovaní. nieje to vždy ale občas áno. netrvá to dlho len chvílku pri dráždení a potom je zase všetko v poriadku. napadlo ma či to nemôže byť spôsobené nadmerným dráždením prípadne zaškarbnutím... veľmi sa bojím aby to neboli príznaky niečoho vážneho. chystám a aj ku gynekologovi ael najskôr by som sa rada informovala len takto lajcky. Ďakujem.

ajuša

Ahojte,ako čitam,nie som sama s tymto problemom u mna to trvalo asi 7 rokov a samozrejme uplne všetko v poriadku nezaberala ani mirena ,ani hak, ani kyretaž teraz som 10 dni po laparoskopii a hystereskopii a čakam na vysledky ,takže som velmi nervozna,apropo,viete niektora poradit,dokedy ste po zakroku špinili,lebo ja špinim stale a dost intenzivne.DIky za radu.

wiwa

Ahoj tina
ďakujem za info. preštudovala som . Zatial žiadne problémy nemám, ani menzes som ešte stále nedostala, bola som minulý týždeň u svojho gyn. ten mi povedal, že všetko je tak ako má byť, len sliznica je nízka na to, že druhý mesiac nič a že neprodukujem ale zároveň mám dosť hormónov tak nechápem. Teraz sa cítim tak ako týždeň pred, tak uvidím či s toho aj niečo bude.Podla mňa je to tým, že som prestala brať tie umelé hormóny a dúfam, že sa to časom upraví a môj cyklus bude zasa šľapať ako dobré a presné hodinky. Až by nastali nejaké problémy, tak budem uvažovať o hysteroskopii alebo o laparo. Laparo. už len preto, že to mám v mieste bydliska, ale radšej by som hystero, lebo predsa je to len menší zásah do organizmu, len akosi nemám sprievodcu a nemá so mnou kto ostať doma.

tina

Ahoj wiwa,
Vsetky info najdes tu www.gynpor.sk, bola to lokalna anastéza. Do polhodiny bolo po vsetkom. a o hodinku som sla pekne domov. Za zakrok som neplatila nic.
je to na Sliaci pri Zvolene. Doktor Galad.

kikuska

Ahoj. Ja mam uz asi 6 mesiacov asi 3 dni pred menzesom taky hnedo-krvavy vytok. Potom 2 dni nic a tak pride menzes ktory trva len 2-3 dni. Dost sa bojim ci to nie je nejaky vazny problem

wiwa

Ahoj tina, chcem sa ťa spýtať na tú hysteroskopiu, či si mala úplnú alebo len lokálnu anestéziu a kde si na ňu bola a kolko ťa to stálo? Ja som sa o takomto zákroku dozvedela len minulý týždeň, predtým som počula len o laparoskopii. Len neviem ako to povedať gynekológovi, zdá sa mi hlúpe aby pacientka navrhovala vyšetrenie a liečbu lekárovi, ale keď sa človek nepýta tak nevie, je to ťažké s týmto našim zdravotníctvom.