niekolko problemov :(

Príspevok v téme: niekolko problemov :(
:)

..takze moj prvy problem je ze ked som mala chalana iba som sa s nim bozkavala a nic viac sa nestalo..a teraz sa s kamaradaom davame dokopy ale on je o vyse dva roky starsi,ma 19 a je velmi skusen..to by nebol az taky problem,lenze ja mam velky problem-mam velke male pysky a bojim sa ze sa mu to nebude pacit..a tiez mam strach ze by sa kvoli tomu so mnou potom rozisiel alebo by sa na mna pozeral nejak inak,pretoze ja si myslim ze ma rad dokonalejsie baby,ale ked zisti co tam dole mam,ja sa tam inak holim,bo tam neznesiem chlpy,lenze po oholeni to vyzera este horsie..tak prosim poradte,mam si s nim vobec zacinat?!

:)

..diky za podporu :) ..asi sa vzkaslem na vsetky obavy..aj ked ja neviem ja by som bola radsej keby to bol obycajny chalan,ale on je dost prachaty a moze mat kazdu babu na ktoru len pozre..ale inak je strasne zlaty..

lavri

myslim ze ak ta ma skutocne rad tak v prvom rade bude mat rad teba a az potom tvoje telo...a ak mu to bude vadit a bude to pricinou rozchodu tak potom docerta sa takym chlapom...ved nikto si nevybera ako vyzera.drzim palecky :)

Ivka 1

Myslím,že ak mu na Tebe záleží tak mu to vadiť nebude. Vieš koľko žien má
rôzné anomálie pohlavných orgánov a sú
šťastne vydaté? Myslím si,že kým dôjde
na intímnosti /máš čas a uži si to pekné/budeš mať možnosť spoznať aký vlastne je.