Problémy s obličkami

Príspevok v téme: Problémy s obličkami
sima01

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kto máte problémy s obličkami. Začalo to v lete, kedy som žila v Španielsku, kedy som zvracala, mala horúčku a silné bolesti brucha na ľavej strane. Na pohotovosti mi odobrali krv, moč a záver bola renálna kolika, s podozrením na obličkový kameň. Teraz som doma, tri týždne ma posielajú po vyšetreniach, kade tade. Samozrejme každý týždeň je to iné. Raz piesok, potom kameň v obličke, potom močové cesty a zápaly. Pravidelne po práci sa opakujú rovnake stavy. Triaška, studený pot, pocit na zvracanie, zahmlievanie pred očami, bodavá bolesť pod ľavým rebrom, na dotyk bolestive a trocha napuchnuté. Naposledy na pohotovosti mi bola nájdená krv v moči, a zväčšená ľavá oblička. Chceli ma hospitalizovať, no bohužiaľ nemali voľné lôžko. Dnes som bola na urografii, samozrejme všetko v poriadku. A záver? Zabuchnutie dverí stým, že mám navštíť ortopéda. Mali ste už niekto takúto skúsenosť alebo niečo podobné? Viete mi poradiť čo ďalej alebo kam ísť???

kardamon

Smer Luba Albertová Bratislava. Daj sa u nej vyšetrit ona určite zistí čo ti vlastne je. Robí čínsku medicínu a všeličo iné. Odporúčam, vlastná skúsenost.