Neviem ako byť sama sebou...

Príspevok v téme: Neviem ako byť sama sebou...
ExtraDivna

Ahoj. Ja ani neviem ako opísať svoje pocity a či vlastne zažíva niekto niečo podobne..Ale vždy keď sa zalúbim nedokážem sa pred tým človekom uvolniť byť taká aká skutočne som. Snažím sa byť čo najlepšia a najmenej trapná ...Ale robím pravý opak. Moc samu seba rieším, čo hovorím, čo si asi pomyslí....
Vždy si koli tomuto divnému spravaniu pokazím každý vzťah ....
Myslíte, že sa to dá niako riešiť ? Niesom už puberťačka, ale mám za sebou par odmietnutí a asi som sa blokla

DlVERGENCIA

zle vztahy v rodine? ponižovanie? porovnavanie ze nie si dost dobra? surodenec je lepsi? susedove decko je sikovnejsie...?
sikana v skole,... je tam toho...

a potom si clovek vytvorí takýto mur ochranny...

ale neboj , ako som napísala pokial budeš so spravnou osobou tak sa cez ten mur dostane, ...
(MOANA )

ExtraDivna

máš pravdu...
ale ja doslovne cítim ten svoj vnútorny múr, ktorý je pevne postavený k okolitému svetu...
chcem si k sebe pripustiť ľudí, ale niečo vo mne ich nepustí..
som neprirodzená akoby som sama pred sebou odmietla svoje pravé JA ...
a taká som bola vždy ... ale prečo :/

MOANA

"vždy ked sa zalubiš..."??????????
"pokazíš každý vzťah.." ????

moja zlatá jednu vec ti viem s istotou povedať, a to, že TY si ešte v živote zalubena nebola...! nevieš čo je to láska,..

Ty robíš iba to, že chceš silou mocou s niekým chodiť, no a kedže po ulici chodí vela ludí sympatických, ktorí dobre vyzeraju, tak tá povrchnosť uputa... žiadna láska to nie je...!

lebo keby si bola s človekom ktorý je "ten pravý" bola by si pri ňom sama sebou...

kedže ani jeden nebol ten pravý, ale všetci boli ľaví.... tak jasne ze si nebola pri nich sama sebou...

nerieš vzťahy, v dnešnej dobe ajtak nestoja za nič... preorientuj sa na ine ciele.... a ak niekedy v živote ti je súdené, tak stretneš aj toho praveho.... ak nie, nestracaš čas s ľavými,... radsej bud sama a spokojná..... ako nešťastna v nejakom pseudo vztahu..