Aky je vas nazor?

Príspevok v téme: Aky je vas nazor?
akrim

Ahojte.Stale castejsie sa stretavam s tym,ze muzom sa viac pacia blondinky ako tie ostatne.A uz ked nie blondiny tak take ktore su stihle vysoke a maju krasne nohy..ja sa pytam preco????Preco vacsina muzov zaklada na krase???Asi si myslite ze som nejaka skrata a mam komplexy ale nie je to tak.Len chcem vediet preco sa vam tak pacia tie vytrete blondiny..tak muzi piste som zvedava na vase nazory

Katchenka

Milá Akrim..ty musíš byť dobre na dne...keď len za farbu vlasov urážaš niekoho osobu..poviem ti takto:Napríklad ja mám svetlé hnedé vlasy...a mám to dobreé velmi u chlapcov...aj ked som bola prefarbená na čierno bolo to to isté...každý má iný vkus..ale musíš mať aj tvár aj postavu..nežiarli prosím ťa..napríklad ja poznám krásne blondínky aj hnedovlásky ale aj brunetky...neni to vo vlasoch..je to hlavne v postave a tvári..ked budeš mať tvár jak obarenú tak možeš mať aj fialové vlasy ale nikto sa za tebu neobzre..len to by som chcela že nediskriminuj...mimochodom aj ja si dám v budúcnosti blond vlasy a čo?...a prečo vytretéé? ty si akože múúdra a blondíny sprostéé?...smejem sa tá úbohosť

sophia2

Jasne, ze kazdemu sa paci nieco ine. Urcite su aj ludia, ktorym sa pacia blondiny (vid Tvoj frajer), ale nie vsetkym, ako tvrdi kocka co vytvorila toto forum...Vidim, ze niektore pisatelky maju pocit, ze kamaratky blondiny su uspesnejsie ako ony...Bud su priatelky krajsie ako celok (krajsia postava, dlhsie stihlejsie nohy, krasna tvar a oci..), a preto maju vacsi uspech, nie koli tym vlasom. Ked je brunetka pekna, chalani sa nebudu viac obzerat po tej druhej. Alebo druha moznost je, ze blondava kamaratka je chytrejsia, priatelskejsia a komunikativnejsia, a takych ludi ma rad kazdy.
To, ze blondiny sa musia licit, aby boli pekne, tvrdili zaregistrovani clenovia na danom fore. To nemam z vlastnej hlavy..Ale tiez to nie je vzdy pravidlom, ako napr. v Tvojom pripade...

lusijka

sophia 2..sa poseriem..kazdemu sa paci nieco ine...ja som naturalna blondinka a to dost malicka, ale mam velmi peknucku tvaricku a vyzeram na 18 nastrocnu i ked mam ovela viac...nemusim sa ani licit, tak ako ty pises a tiez vyzeram dobre...a obzrie sa za mnou pomaly kazdy chlap.....aj moj priatel ma radsej blondinky...jeho ex tiez bola blond...ja si myslim, ze na farbe vlasov vobec nezalezi...vsetky sme pekne, ci uz bliondinky, brunetky ci cervenovlasky, vysoke, nizke, prsnate ci nie..je to jedno....hlavne, ze sme pekne vo vnutri

sophia2

"Vytrete" je silne slovo. Inteligencia nema nic spolocne s farbou vlasou, potom by vsetci Svedi boli hlupi a romovia inteligenti. A tieto myty o blondinach s tym suvisia...Blondiny sa zacali branit proti narazkam na ich inteligenciu tym, ze zacali tvrdit, ze maju viacej zabavy a osocovat brunetky. Aj ked v skutocnosti to ma daleko ku pravde.
Ospravedlnujem sa za pripadne chyby, ale ponahlam sa a nemam cas vsetko kontrolovat.

sophia2

Nevien odkial vznikla tato hlupa fama, ale moje osobne skusenosti su uplne ine. Skuste si pozriet akekolvek americke, ceske alebo kanadske internetove forum, kde chlapom polozili otazku ci maju radsej brunetky alebo blondiny. Budete prekvapeni... 80 % vsetkych muzov uvadza ze najkrajsie su stihle dlhovlase ciernovlasky alebo zeny s tmavohnedymi vlasmi a modrymi alebo hnedymi ocami! Za najkrajsie vacsina z nich povazuje latinoamericanky a aziatky. A dovody? Vraj su podla nich krajsie, viac sexy a vyraznejsie, a je rozdiel zobudit sa rano pri brunetke, ktora vyzera dobre aj bez licenia a pri nevyraznej blondine. Sama som bola prekvapena, ale tmave typy preferovala aj cast chlapov povodom z Mexika, Grecka, Indie a Korei. Bola som si ista, ze tito juzni chlapi povazuju blondiny za exoticke...Odfarbene vlasy \\\"a la Christina Aguilera\\\" povazuju mnohi z nich za skarede. Ale tuto skusenost som ziskala nielen na internete. Mam kamarata z Ukrajiny, ktory tvrdi, ze skoro vsetci jeho kamarati z Ukrajiny vratane neho preferuju brunetky. Kto vyhrava Miss World a Universe? Kucharova bola vynimka..Preco asi? V porote su vacsinou chlapi...Preco niekedy nedaju vyhrat prsnatu blondinu ked ich tak \\\"miluju\\\"? Ja som vysoka stihla ciernovlaska, moja sestra tiez, ale uspechy u muzov mame vacsie ako vacsina blondin... a okrem toho vacsina krasnych hereciek a missiek su brunetky. Nase casopisy vizdvihuju Sklenarikovu, ale chlapi na zahr. net. forach daleko viacej obdivuju brunetu Adrianu Lima. Nasla som viacero americkych netovych for s opacnou otazkou : \\\"preco vsetci chlapi miluju brunety?\\\" U muzov to dopadlo rovnako. Vela zien sa vyjadrilo, ze obdivuje tmave latino typy.

sunnysweetie

akrim..podla mna to nie je tak..blondiny su take, ze putaju pohlad kazdeho muza..su blede a muzi maju pri nich pocit, ze maju koho chranit..
ale podla mna, aj ked si bruneta,zalubi sa do teba ten, ktory bude lubit aj tvoje hnede vlasy, aj kratke nohy a vsetko, co na tebe bude..bude zboznovat..
aj ja som bruneta a mam kamosku blondinu, ja mam taku normalnu postavu a ona je stihla,vysoka..a hadaj po kom sa castejsie chlapi otocia..no ano, po nej..ale ked nas spoznaju..behaju za mnou :)))))

***

Akrim,to nebolo moc pekne, ked si pisala, ze su blondiny vytrete, pretoze podla mna obsah hlavy od farby vlasov nezavisi, aj ja som blondina, nie som sice prirodna, ale nepovazujem sa za hlupu... a to, ze sa chlapom pacia len dlhonohe blondiny je hlupost, pretoze kolko muzov, tolko chuti, ani mne sa nepacia modrooki blondaci, ako je u vela zien zauzivane... takze je to len a len otazkou vkusu...

lusijka

presne tak..neurazaj nas..ja som tiez naturalna blondinka a vobec nie som blaba ani vytreta.. ale zase nie som ani vysoka ani prsnata...to tak mozes pisat o tych peroxidovych so silikonovymi cickami