znasilnenie alebo moj prvy sex

Príspevok v téme: znasilnenie alebo moj prvy sex
dejzzy

stalo sa to pred 3 rokmi...MOJ PRVY SEX-ZNASILNENIE..neviem asi sa s tym nedokazem vyrovnat. myslela som ze som na to uz zabudla, no casto sa to objavuje.napr.ked idem spinkat, alebo len tak ked sa nudim. tuzim vtedy po objati, po laske a po tom aby som bola znovu panna, aby mi prve milovanie ukazal clovek, ktory by ma nesmierne miloval, dokonca tuzim po tej hrozne bolesti, ktoru mi ta spina sposobila pri tom znasilneni.. tuzim po tej bolesti ale s clovekom ktory by ma miloval. nevadila by mi. nevadila...

zavidim vam. :( zavidim vam vsetkym, ktore zazili svoj prvy sex s clovekom, ktory ich velmi miloval...

..len som to potrebovala so seba dostat.. DAKUJEM

amanda

stalo sa mi nieco podobne. nastastie to nebol moj prvy sex ani prvy partner, ale skratka jeden znamy ma znasilnil. dostala som sa z toho, psychicky myslim. ale odvtedy, neuverite, si hladam partnerov, ktori sa nanho podobaju! myslim fyzicky. hola hlava, ziaden krk, svaly. je to zvlastne. aj mojho terajsieho partnera som si vybrala na zaklade tejto podoby. prva myslienka, ked som ho videla, bola- vsak on sa podoba na... neviem cim to je. az minule som rozmyslala, ci to nie je Stockolmsky syndrom??

poliewoocka

Si este stale panna.Za prve milovanie povazujeme sex s osobou,ktoru milujeme a ktora miluje nas.A ten hajzel,co ti toto urobil ti nestoji za dalsie trapenie..nerozmyslaj a netrap sa nad tym ake by to bolo po prvy krat s niekym,koho by si milovala.Ak budes alebo ak uz niekoho mas,uzi si ten okamih naplno-aj ked sa mi to lahko hovori-ako keby to bolo prvy krat.Ved tie neznosti a dotyky zazivas teraz..s milovanou osobou.Vela stastia

dejzzy

damianko ale co nemala som sem pisat.:( frazy frazy frazy. nic len slova. este mi je viac zle ako mi bolo.. :( dobru nocku vam vsetkym.. zajtra zas bude dobre. to asi len tym pocasim bude

damian

No, to uz hned znie,lepsie. Ked sa 'to' objavi, poplac si! Plac je terapeuticky. Ale ked si stastna, tak bud naplno. Ver mi, stoji to za to. To, co bolo, za to nestoji, lebo uz to pominulo.

damian

Daizy, tri roky si sa rozhodovala a vnutorne presviedcala, ze si navzdy zranena. To z Teba vyformovalo este viac zranenu. Je cas urobit STOP. Nezasluzis si, aby si takto trpela. Zasluzis si byt stastna, tak za tym stastim chod. Zacni co najskor! Ten clovek (naisto tiez zivotom zraneny) Ti nestoji o to, aby si Ty nadalej trpela. Tak preco??? Opakuj si ustavicne, kazde rano, kazdu hodinu, ba i castejsie slova: Chcem byt stastna a coskoro budem. Zasluzim si radovat sa z kazdej chvile. Zle veci sa deju, ale nemozu ma okradnut o moje stastie a radost. Nikto ma nemoze pripravit o moje stastie.

damian

Mila Daizy a damy,

Skutocne, snaha zabudnut NIE JE VYCHODISKO! Snazit sa zabudnut na takuto negativnu vec je nebezpecne. Nezabudajte, ze clovek nema len vedomie, ale podvedomie, ktore je nekonecne velke a su tam vsetky informacie odkedy sa vo vas zrodil prvy pocit, prva skusenost. Teda, zabudnut znamena len presunutie informacie (aj pocitovej) z vedomia do podvedomia. Takato 'zabudnuta' informacia, ktora je negativna potom vplyva na podvedomie (a v konecnom dosledku i na vedomie), a nervovu sustavu cloveka (a v konecnom dosledku aj na telo). Takyto dlhodoby vplyv 'zabudnutej' informacie prinasa pretazenie psychickeho i fyzickeho systemu cloveka.
Preto, verte, jedinym vychodiskom je premena tejto informacie (skusenosti) z negativnej na pozitivnu (napriklad sposobom odpustenia a pozitivneho oddovodnovania - preco mi to urobil? Preto, lebo bol ako dieta tyrany a zneuzivany. To len priklad, ale casto pravdivy fakt). Teda, zo srdca vam prajem, aby ste nazbierali sil a pripravili sa na den, kedy odpustite a prinesiete si tym nesmiernu ulavu, a to mozno aj bez toho, aby ste 'zabudli'.

dejzzy

damian jasne viem, ze to je len jej pribeh-zivotna skusenost na zaciatku.. uz som si to precitala.. a neviem co napisat.. su to len slova.. nie som taka silna.. ja nedokazem najst pozitivum v tom co sa mi stalo.. no nechcem teraz aby to tu vyznelo tak ze sa lutujem.. nelutujem.. vsak aj tak je to moja chyba

dejzzy

damianko napisala som ti..

monicka a nepriznam sa kto - hm..dakujem vam..takze nie som sama :( dakujem ze ste ma vypoculi.. vam prajem taktiez to iste..aby ste boli stastnejsie ako ja..