akych kolegov by ste chceli mat v praci??

Timo36

takých kolegov ktorí nešíria nepravdivé drby o iných kolegov a kolegyň
ktorí neriešia kto s kým kde kedy prečo ako...
takých ktorí prídu do práce pracovať a nie sedieť na riti a klebetiť a kvákať o každom kto mu je trňom v oku
takých ktorí prídu pracovať, svoje si spravia a idú preč
Na slovensku nieje prac. disciplína ani morálka. Pracoval som v USA a tom ľudia príšli odrobili si, po práci si občas niekam vyrazili a rozišli sa , žiadné drby, ohovárania a klebety o niekom kto nebol v našej prítomnosti
Proste sa pracovalo kdežto na slovensku ľudia robia všetko možné ale prácu máločo

fullhd

pes2455 : mne je to napriklad neprijemne sa rozpravat o osobnych veciach.

Vadi mi to ked sa ma niekto cudzi,napriklad kolega z prace pyta na osobne veci.Mam obrovske stastie ze mam super kolegov a neni nas viac ako 10.Super.Ale najlepsie mat zamestnancov a nie kolegov.

Na slovensku to bolo vsetko inak a to som robil v nejednej fabrike pokial som sa nieco nenaucil robit a nezmizol prec.

Nemci su uplne iny.Robim tam cca 1 rok a dodnes neviem ci ma moj kolega deti alebo nie.A oni(nemci) nevedia vlastne ci som zo slovenska alebo s polska.A takto sa mi to paci.Pridem,odrobim a dovidenia.Mlcat je zlato.

Mrauka

Uprimne?
Len ja a sef, alebo sama sebe sefka a bez zamestnancov. Zial, Slovaci sa nevedia spravat v praci, chyba im pracovny kodex, este nepochopili, ze vyplatu dostavaju za pracu a nie za klebety, ci obtazovanie kolegyn. Chyba je, ze im to zamestnavatelia toleruju. Vyhadzovala by som bez milosti kazdeho, ktory riesi nieco ine, nez pracu pocas pracovnej doby, za ktoru mu platim.

enyployment

muzov prevazne, peknych pritazlivych a inteligentnych bez chuti na harasment a sexuchtivych poznamok
kolegyne neukecane, pracovite nie take za ktore treba dotahovat ich pracu, nezavistlive, samostatne, nie rozmaznane a hlupe co cely den vedia kvakat o svojej rodine, detoch, starostiach, chorobach, znamych namiesto toho aby robilu svoju pracu
a pocet ludi? tak do desat - patnast stacci lepsie mensi kolektiv ktory drzi pokope ako vela ludi kde sa tvoria skupinky co ohovaraju ine skupinky a loboju pred vedenim firmy/zavodu/

simiona

Úplný súhlas s xxx, to poznám, same komentáre hlavne od žien. Si príliš bledá, chudá atď.

Akých? Možno 1 žena a 2-3 muži. Tichých. Čo sa sústredia na prácu. Milí a pomôžu, keď človek potrebuje pomoc. Ale potom neohováraju za chrbtom.

pes2455

Ty kokos :DD To čo sa tu zišli všetci ľudia so sociálnou fóbiou? :D

Veď to je v práci normálne že sa ľudia zo sebou rozprávajú a aj o osobných veciach... ja na tom nevidím najmenší problém. Či sa vám to páči alebo nie, musíte sa zmieriť s tým, že na svete existujú aj ľudia a kontaktu s nimi sa nevyhnete :D A ak hej, tak choďte žiť do prírody ďaleko od civilizácie, živte sa sami, postavte si chtrč z konárov a budete mať od tých zlých ľudí pokoj :D

X_xxx

ž i a d n y ch !! !! !! ani kolegov, ani kolegyne
a ak, tak slušných ľudí na úrovni, ktorý nemajú potrebu riešiť niekoho iného osobný život non-stop priamo v práci
ani jeho výzor, šatník, stav kože, vlasov, nechtov, podrobný rozbor každého pohybu, slova, urážať, vysmievať sa, intrigovať priamo na pracovisku a veľa, veeeeeľa iného a nepríjemného, čo musí človek v zamestnaní trpieť od " k o l e g o v "
čo sa mi nechce rozpisovať
Ľudia=hnus, česť výnimkám samozrejme !

Pilcuk

Autorka témy sa pýta na to, AKÝCH kolegov by ste chceli mať, nie KOĽKO, ak si nevšimli niektorí diskutéri podo mnou.

Ja by som chcel asi čisto mužský kolektív, aby som nemusel počúvať ženské dristy,, ako napr. klebety, vychvaľovanie sa tým, čo im nové partneri kúpili alebo ktorého nešťastníka ochudobnili o pár desiatok či stovák eur...

musiclover

Presne tak, najradšej žiadnych! Prísť, odrobiť si svoje a ísť domov. Je neuveriteľné, akí dokážu byť ľudia.

simiona

Teraz pracujem vo fabrike, kde o smene je viac ako 200 ľudí. A som v takom stave, že vo voľnom čase nemám chuť ani ísť na kávu s kamarátkami. Chcem len samotu, ticho, kľud a žiadne blbé reči a otázky.