Vratit sa - chyba?

Príspevok v téme: Vratit sa - chyba?
jajaja123

Moj priatel ma dva roky trapil, kvoli skole. Nemal namna cas, stale sme sa hadali. Posledne obdobie ani za mnou nechodil, prisla som iba ja. Ked sme si napisali tak sme sa len hadali. Ja som bola vzdy ta ktora ho nechape. ked som sa s nim rozisla po dvoch rokoch, lebo posledny polrok som stale iba plakala a videli sme sa raz za mesiac bolo mu to jedno. Zacala som sa stretavat s niekym s kym mi bolo strasne krasne. Citila som sa s nim uzasne. Dozvedel sa o nom byvaly priatel a zacal sa mi ozyvat ako ma lubi a nech sa k nemu vratim. Ze on mal len problemy v skole ale ze to bude uz dobre. Ze ma velmi miluje a nevzda sa ma. Moje city k nemu ochladli, on to vie, ale vraj sa bude snazit a nikdy nebudem lutovat ze som sa rozhodla prenho. Dala som mu sancu, kvoli tym dvom rokom. S tym druhym som to celkovo ukoncila, nenapiseme si, nestretneme sa. A mna to hrozne trapi. Neviem ci som sa rozhodla spravne, neviem co robit. Alebo uz je aj neskoro nieco robit...

elablue

jajaja123 moj byvaly bol presne ako ten tvoj a poviem ti nedopadlo to vobec dobre ze som mu davala sancu lebo chvilu sa snazil a potom sme zase boli tam kde predtym.

jajaja123

Aj teba tak oblboval recickami strasne az pokial si nepodlahla? mna hej a ja uz som sa k nemu vratila, ale on vie ze to je ine z mojej strany takze sa strasne snazi. Ale tiez sa bojim ze ked bude vediet ze uz ma ma istu tak sa zasa ukaze...

sedmikraska

Vratila no...:( ,vies predsaen som s nim chodila dva roky, takze sme sa uz dost poznali a vedel o mne vela zvykol si aj na moju divnu rodinu, tak nejak typijem, ze teraz rozmyslas aj ty. Nerob ale chybu, lebo j tak nikdy nezabudnes a to aky bol a never, ze sa zrazu zmeni, bude mozno iny pokial si nevsimne, ze si znova na nho namotana a ukaze znova pravu tvar. Ja inak teraz nie som s ani jednym z nich a konecne som najstastnejsia.

jajaja123

Hviezdicka...ja som s nim vychadzala dobre, len ked sme boli spolu. Inak len same hadky. Vraj som donho stale ,,rypala,, ze kedy budeme spolu, a preto sme sa hadali. Lenze ja som to jasne ze chcela vediet. Ked tvrdil ze nic ine v tom nieje iba skola. Hovoril ze spravi skusky a bude pekne leto, lenze ked som ho potrebovala, ked vedel ze placem, stale hovoril ze nemam dovod. Ja som bola podrazdena na kazdeho, prenasala som svoje problemy na okolie. A hovorila som mu nech nieco s tym robi. Ja som ho tak strasne lubila a nechcela som to ukoncit, lenze to sa uz nedalo...

anush

ajaaaaaaj...no tak ja sa len pridam k ostatnym prispevkom zrejme...ani by som nesuhlasila s prislovim ze 2x do tej istej rieky nevstupis..niekedy su rozxody naozaj omylom,slabou xvilkou...a da sa naspet vztah naparvit...ale myslim si,ze toto tvoj pripad nie je..iste si pred rozxodom dlho premyslala,zvazovala...tazila si s tym hlavu...a nebol to len spontany krok v zufalej zuriovosti a hneve ako to obcas byva...pametraj,ze si sa pol roka trapila!!!nesmies na to zabudat,aj ked je to uz prec...ked je taky uzasny,ako ti to mohol potom spravit???pol roka(a mozno aj viac) ta trapit,nevsimat si ta...byt lahostajny.to sa predsa cloveku ktoreho milujeme nerobi..vo vztahu ma byt vzajiomna ucta a dovera...a ja mam pocit ze to slo len z tvojej strany...podla mna nema zmysel opakovat minulost...je fakt,ze povahu clovejka nezmenis..mozno je iny,ale to je iba navonok...mozno to svoje vnutro skryva alebo sa snazi klamat sm seba...netrap sa uz viac...a s tym druhym...az pri nom si vlastne spoznala vsetko to o cos i s prvym prixadzala..a zrazu vies,ze vztaha laska dokazu byt uzasne..aj ked sa na teba hneva(ani sa necudujem),nexaj mu cas...ak o teba stoji a ty o neho,mate sancu..len na neho musis pomaly a s citom..a keby nie,nie je tragedia ostat xvilku sama..apson budes mat casna seba..a nicim sa nebudes zatazovat...a okrem toho,nie su to predsa jedini dvaja xlapi na svete:)))drzim palce:)))

sedmikraska

Tiez som s takym niecim chodila 2 roky, potom som nasla takeho co bol ku mne uplne iny- konecne pusy aj pred kamaratmia bolo vidiet, ze spolu chodime, no byvaly zrazu zacal vyplakavat a rozpravat take keci, ze malen mna a akoby koli mne prisiel o vsetkych kamaratov- proste zahral mi na city. 2.samca trvala dalsieho 1,5 roku. odisli sme dokonca spolu do zahranicia,aby sme zacali akoze odznova, ale to sa naozaj neda. Kazdy den mi liezla na nervy ta jeho maska. Nakoniec som musela od neho zdrhnut, teraz je pokoj, ale aj tak mu neodpustim ,,strateny cas''.

hviezdička

jajaja123:
nebol na mňa zlý tak,že by mi nadával alebo ma bil, ale úplne ma ignoroval, nezaujímala som ho a ani nechcel byť so mnou. Bola som zúfalá a nevidela som iné východisko ako rozchod, tak som to urobila. Zobral to v pohode, ale došlo mu to po nejakých dvoch týždňoch, keď videl, že ja to myslím vážne, neozývala som sa ani nič. Vtedy si uvedomil a začal doliezať a ja sprostá som znovu naletela a teraz sa pomaly vracia do starých koľají, že salám - párky.

elablue

Dievca nerobis vobec dobre ze pri nom ostavas lebo fakt sa stane ze sa znova zalubis a budes velmi trpiet lebo takyto rozchod bude boliet daleko viac ako ked si ho uz nelubila.Ja som to zazila,tiez som davala sance a strasne som si tym ublizila.Toto by som uz nikdy nechcela zazit.Ten tvoj ex je nenapravitelny,nechce ostat sam tak ide sekat dobrotu ale nebude to trvat dlho to mi ver.By som sa stavila o cokolvek lebo ked dokazal byt 2 roky taky pako tak musis byt strasne naivna ze veris v jeho zmenu.A ked ho nelubis tak naco si s nim?Si nevazis samu seba?Si vazne odkazana na neho?Sak radsej byt sama ako s nejakym debilom s prepacenim.

jajaja123

hviezdicka a on sa k tebe nejako zle spraval? alebo ta ignoroval? vyhovaral? hadali ste sa? alebo ako...no som zvedava ako to tomu mojmu dlho vydrzi...