aaaaa, neviem co spravit :( pomozte mi prosiiiim :(

Príspevok v téme: aaaaa, neviem co spravit :( pomozte mi prosiiiim :(
selma

vcera vecer som si dala norethisteron, mala som dva dni pred menstruaciou, hned potom som isla na wc a zistila som, ze som dostala :( dnes som dala tiez, v tom istom case ale doobeda, a stale neprechadzaju :( co mam teraz spravit? mala som zacat brat HAK, prvy balicek, predtym som nebrala. a neviem teraz v com mam pokracovat, norethisteron som dala preto, lebo moj priatel ma volny byt na cely tyzden. mam pokracovat v norethisterone alebo mam zacat brat HAK? :( proooooooosim pomozteeeeeeeee

selma

a mozem dat HAK aj ked to neni do 12 hodin od kedy som dostala? a nevadi ze uz som pozila norethisteron? ten som brala preto, lebo som mala naplanovane daco s priatelom a nechcela som mat kramy, vsak chapete :( a teraz ked dam, kolko dni budem mavat menstruaciu?

qiu

Je to dosť špecifické...
na tvojom mieste by som radšej zavolala gynekológovi... alebo daj svoju otázku zodpovedať doktorovi na stránke www.antikoncepcia.com
Odpovie ti v priebehu dňa

sana

salma, ked si to dostala,tak už neber noristeron,lebo ti to rozhádže celý cyklus,radšej si daj HAK,alebo počkaj než ti skončia