:( netusim co to je... :(

Príspevok v téme: :( netusim co to je... :(
hmmmm

ahojte ludia, posledne dni neviem co mi je, neviem ci si to namyslam , ci je to psychykou alebo nie. Citim sa tak... je to tazke opisat ale povedala by som , ze v psychickej nepohode. Nedavno som sa hadala s priatelom, mali sme take blbe obdobie. neviem ci to je z toho... ale je mi blbo, stale na to myslim ze mi je debilne, a ten pocit citim niekde v hrdle, je to normalne? ... ja tomu nechapem... ked som s niekym von tak nato zabudnem ale ked som sama jeto tu... asi si to iba namyslam... ale nech je to uz hocijak, chcem aby to uz preslo. zazil uz niekto neco podobne? je to nejaka depresia alebo co ?

krejzygrl

ja viem , minule, po hadne s partneorm , som sa zobudila cela roztasena, citila som v sebe kopu adrenalinu, som vzala bike a sla som na cyklisticky, trosku to preslo , bola som sama a pozerala som sa na krasne tatry :).. ale ja potrebujem aby mi moj partner pomohol ten pocit odburat... ke dje setko v poho , je to super ale inak.. toto je strasne:(

ethel

to je magnézium a vitamín B6...upravuje činnosť srdca,upokojuje nervy....pri nedostatkoch sú ludia podráždený,depresívny....tablety sú lepšie ako šumák...tlak v krku-na psychickom podklade..určite odporúčam..asi máš ťažké obdobie...strach z niečoho...

mri

Ak Ti pomoze to ,ze ja sa tak citim po kazdej nedohode s partnerom ,ktora je dost casto,aj za to ,ze clovek vlastne nenajde ani pracu,ktora by ako tak naplnila jeho predstavy,a som v takej nepohode aj 9 rokov tak Ti rada pomozem .Momentalne sa aj ja citim fakt tak,a cakam ako z toho von.Vykaslat sa na tie problemy a zit len zo dna na den:Veci velmi neriesit,aj tak to k nicomu nevedie.Mne uz pomaha si len to.Ja som sa stala taka zvlastna,mozno aj pre ostatnych.Ale neustale nepochopenie urobi cloveka asi takym chladnym .Tak sa drz,skus zajst aj za psychologom ,ak neprejde,alebo si davaj viac horcika,vit.prip pi ukludnujuce caje.Neboj to prejde,nic netrva vecne.Alebo sa daj na nejaky sport.To vzdy zaberie.

krejzygrl

linka a tiez mas taky divny pocit v hrdle?... alebo neviem ako to mam nazvat , ja som sa uz tak citila ale preslo ma to , musela som hladat motivaciu , aby som nasla nejaky zmysel a stastie. co je ten magne b6? to su sumive tablety alebo nejake prasky .. kolko to stoji?

linka

Ahoj ja sa cítim tak už skoro rok.Samé to asi neprejde.VIem ťa presne pochopiť.Už uvažujem o odbornej pomoci.