Vosk na vlasy

agina

Ja pouzivam od Taft taky ruzovy tuhy vosk s perletovym nadychom.UUUUzasne vonia a vyborne zafixuje vlasy.Ja ked si vlasy umyjem samponom, potom dam balzam,umyjem, vysusim kulmofenom, predtym vsak si dam trosku tuzidla a ked uces uplne vyfukam, dotvorim uces voskom.Treba si zobrat toho vosku tak za stipku a riadne rozotriet medzi dlanami a pomaly naniest na vlasy a doformovat. Staci uplne malicko.

miselka

mne tiez trvalo, kym som sa naucila spravne si vlasy zehlit. ale co uz. teraz uz to viem a vosk si moc nenanasam, mne bez neho vydria celkom aj na druhy den, ale zase aztak super vyzehlee nie su

Sini

silva teda, aj ja mam podobne vlasy.
POCujte, a ked si ich teda po zmytí tvarujete - musíte si ich aj rozčesať nie? ak si uz chcem zvyraznit vlny je problém, že su priliš zachlpené.. potom čo?

poliewoocka

Katuskaaa...ak mas vlasy krepovite skus radsej nejaky vhodny kondicioner alebo tuzidlo.Vosk je skor na doformovanie ucesu a zvyraznenie kontur.

poliewoocka

Na zehlenie je dobre aj tuzidlo lybar vital hair,zehlit pramienok za pramienkom.Mne to pomaha,pred tym mi vyzehlenie vydrzalo max pol dna,terak,kym si ich nezmyjem.Smejem sa,ze rok mi trvalo naucit sa zehlit si vlasy:)