Zapal priedusiek, bolesti zatylku

Príspevok v téme: Zapal priedusiek, bolesti zatylku
trivolty

Zdravim,

Rad by som sa opytal na priznaky ochorenia, ktore mozno vzniklo z dlhsietrvajucich problemov so sliznicami hornych dychacich ciest. Uz dlhsiu dobu (cca pol roka) rozpravam cez nos a po siahodlhych vysetreniach ma poslali k alergologovi. Testy boli pozitivne skoro na vsetko, napriek tomu ako dlhodoby alergik som nemal dovtedy ziadne priznaky.

Do toho sa primiesal velmi vhodny zapal priedusiek, ktory mal uplne klasicky priebeh, bol som lieceny 7 dni antibiotikami a tento problem ustupil.

Co ma vsak trapi viac, ze od spominaneho rana, ked to vypuklo, mam aj bolesti uzlin, zatylku a sije, sporadicky celej hlavy a aj po tyzdnovej kure teploty okolo 37,5 C. Nakazal som si napisat este druhe balenie (Klaritromycin 500mg), aby sa to dokopalo, lenze uz si nemozem dovolit PN a tak popri tom pracujem a ked je najhorsie, uzijem Paralen.

A tak neviem, co mi je, kedze moja doktorka sa tvari, ze by malo byt vsetko OK a verim, ze antibiotika zaberu. Pravda je, ze byvam cim dalej, tym castejsie chory a nejako zvlast neobnovujem zhumplovane telo po takychto liecivach.
Mam 25 rokov, sedave zamestnanie a jediny sport je plavaren raz tyzdenne, jazdim autom do prace (cca 3o-50 minut kazde rano), mavam zapnute kurenie/fukanie vzduchu.

Dakujem za pomoc.

RNG

Na alergie su dobre quercitin, bromelain, omega 3 oleje(rybaci, vitaminy C a E.
Na rozne bakterialne zapaly treba bakterie vynicit antimikrobialnymi(GSE, oreganovy olej, koloidna strieborna voda, extrakt z olivovych listov...