Prva pusa?

Veronika2017

Ahojte poradte mi ja som 11 ročná a moc snívam dať jednému chlapcovi pusu uš som mu dala na líce ale potom som ušla poradte mi prosím mám strach.

klokanjack

Ja som prvu pusu dostala ked som mala 13 rokov a je to dost usmevna spomienka :) tiez som predtym po nociach snivala o prvom bozku a na internete som v jednom kuse citala rozne rady :D mala som vtedy svojho prveho chlapca a obaja sme boli tak hanblivi, ze sme sa ledva chytili za ruku, nie to este aby sme si dali pusu :D ale nakoniec to jedneho dna prislo, ked ma siel odprevadit a lucili sme sa, bolo to take spontanne a bol to tak strasne uslintany a nemotorny bozk, ze sa az hanbim za nas oboch, ked si na to spomeniem :D neskor sa to samozrejme zlepsilo, aj ked s tym chlapcom to dlho nevydrzalo :), teraz mam 18 a bozkavanie s tym mojim terajsim milujem :) netreba sa toho bat, nie je to ziadna veda. Samozrejme, je to nieco nove a vzrusujuce, ale hlavne sa spravajte prirodzene a nesnazte sa si hned pri prvej puse pchat jazyky az do hrdla, ako to bolo v mojom pripade :D a bude to urcite krasne! :)

Nechcem prez

Ahjte pomozte mi prosim vas dneska mam ist s mojim chlapcom von chodime spolu 3 tyzdne a on mi povedal ze mi dneska chce dat pusu a ze ma chce obchitkavat ja mam 15 rokov a ja sa ho strasne hanbim co mam urobit?

Saskia_

Lilien134 maš iba 18 :-) za to sa hambiť nemusíš že je to povinne sa s s niekym bozjkavať lebo už amš 18. Je to každeho vec. Ja mam 28 a ešte som sa tiež s nikym nebozkavala. No a čo, a nechyba mi to.

smutnaaaaaaa

lilien134
tým sa netrám nie si sama, ja som nedávno mala 18..a tiez som este nikdy nemala chalana a teda ani pusu :(( tiez sa preto trápim a bojím sa ze zostanem navzdy sama:((

blondula

ja som prvu "uslintanu" pusu tiez dostala okolo 15-ky.mne sa to az tak moc nepacilo :DDDD bolo to moc uslintane :DDD "horuce" krasne bozky boli az v neskorsom veku,vtedy sa prebudzali aj ine pudy,chvelo sa telo a penila krv v zilach :DDDD tie sa mi pacili viac ako tie "nevinne" prve....