Moze streikat do ma mna?alebo musi mino mna?...moze vobec ?

Príspevok v téme: Moze streikat do ma mna?alebo musi mino mna?...moze vobec ?
zmetencek14

Ahoj .mam taky zvlasny problem ..:):) ..(vopred hovorim este nemam 15 mam 14)...Chcela by som mat sex s jednym chalanom ...nepiste mi pls ze mam na to este cas lebo ja sa vas na to nepytam aj tak si urobim po svojom...:) ale idem sa vas opytat ze ak ja neuzivam ziadne tabletky ani n ic nepodobne ....pravdepodobne pouzijeme len kondom .a teraz zacim mat mindraky ze ked bude tak ci nebude zle nasadeny alebo co ak sa pretrhne !!!...boze moj ...vlasne ked bude mat kondom a uz sa ako spravi tak ho moze nehat vo mne a strekat do neho?alebo ho musi vybrat?lebo vobec neviem ...a keby som si sla dat prepisat tabletky a neuzili by sme kondom moze to len tak volne streknut do mna? ....pls pomoc

fraisee

tabletky su urcite lepsie ako kondom, avsak tabletky sa oplati uzivat ked mas staleho partnera. ale v 14 je fakt skoro nicit pecen tabletkami

mia

Jaaaj, moja, radsej sa vy na to vykaslite. Dvaja absolutne neskuseni 14 spratci, to je ta najhorsia kombinacia! nemate ine na robote? Co tak sa radsej ucit, co????

agina

Kondom musi tesne priliehat k penisu a na konci kondomu musi byt trosku volneho miesta, aby sa tam zmestil ejakulat, aby sa nestalo to, ze sa ejakulat pretlaci po penise von a rovno do tvojej posvy.

zmetencek14

vsak dnes uz kpa bab na antikoncepciu..takze to ma nejako netrapi..ale vsak ja poznam hlavne ,,body,, o ochane len toto mi nieje jasne radsje sa opytam nie?

lenina21

moja, sprav si po svojom, ale ako chces mat sex ked nepoznas zakladne informacie o ochrane?? a mimochodom, hormonalna antikoncepcia sa predpisuje az od 15.. ty si este pod zakonom a keby sa nahodou prevali s kym si spala, tvoj chalan by bol trestne stihany!!

zmetencek14

no tka diki za radu ale aku si mi vlasne dala ?neodpovedala si mi na otazky?moze streikat vo mne? ja neviem a aako zistim ze je kondom spravne nasadeny?....:) hm?

agina

Zmetencek si asi fakt zmetena, pretoze nechapem, naco chces sexovat ked o tom nic nevies.Poviem ti to takto.Najbezpecnejsia antikoncepcia je hormonalna je to na 99%. Avsak si myslim, ze na bratie HAK si strasne primlada.Prezervativ??? Ak si to este nikdy nerobila s prezervativom, tak to bude dost obtiazne.Ak ho nasadite zle a partner sa vystrieka v tebe, je velka pravdepodobnost, ze mozes otehotniet.Takisto sa moze stat, ze sa mu v tebe zvlecie a nastava ten isty pripad.Na tvojom mieste by som si to sakra rozmyslela, pretoze potom tu budes zakladat temu "mam 14 a chcem ist na potrat". Takisto ani prerusovanu suloz by som ti neodporucala, pretoze mladi chlapci sa nevedia este kontrolovat....je to na tebe...
Tiez by som si polozila otazku, ci prave s tymto chlapcom chcem stratit svoje panenstvo?????Stoji ti za to???