Vitaminy na vlasy

linaK.

Ma niekto skusenost s Nanogen vitaminmi na vlasy pre zeny po menopauze? www.nanogen.sk Zlozenie je aj kyselina listova aj vitamin B, vitamin D, biotín, kyselina pantotenova, zinok. Skusal niekto?

milia

prosimta na vlasy ti nepomoze nic ine len zmena hormonov v tele.
proste preto sa vekom menia vlasy...
ja som napr mala strasne huste v detstve aj v puberte po mame lenze v dospelosti sa to zmenilo z dlhodobej nadvahy som dostala polycystcke ovaria a k tomu patri vypadanie vlasov a uz mam take jak vsetky tie trojvlasove baby co mi cely zivot zavideli aku mam hrivu...

Frederika1

Skusala som vselico, rozne masky a gebuziny (KLUDNE SI DAM NA TU HLAVU AJ VAJCO A OLIVOVY OLEJ S MEDOM ALE HLAVNE ZE TAM NIE JE CHEMIA). Mala som strasne suche vlasy...a potom som citala ze vitamin C je dobry na vlasy...tak som si normalne umyla samponom vlasy (pouzivam sampony od Yves Rocher-odporucam) a hned na to na mokre vlasy vytlacila pol citrona (zalezi od dlzky vlasov) trocha umyla a hned dala do uteraka :-) A TIE VLASY SOM MALA HNED LEPSIE.

BeatriceSi

Ahoj! Ja beru pravidelne uz nekolik let zinek (a to i na nehty a kuzi :)). Od nasich jsem jednou dostala sadu reghaar (byl to sampon a aktivator) Sampon byl super, ale aktivator mi trosku mastnil vlasy (asi jsem toho davala hodne :D ). Nicmene, delaji i nejake vitaminy, ty vyzkousene nemam, ale muzes mrknout na:
www.naturline.cz (tecka) aspx

A kdybys je vyzkousela, dej prosim feedback :)))

evinaa

Ahoj, mne vitaminy v tabletkach moc dobre nefunguju ale som velmi spokojna s aktivatorom na vlasy. -odkaz odstránený- Brala som to ked mi vlasy vypadavali po porode ale kuujem to aj nadalej lebo tak kvalitne som vlasy este nemala ako mam teraz. Aj zhustli aj su tvarovatelnejsie aj lesklejsie. Naozaj odporucam.

maddie

fufufuuu ja som tiež mala tie tabletky z dm-ky, a naozaj mi pomohli,mala som super vlasy,akoby viac vyživené,ale problém bol v tom že sa mi neuveriteľne zvýšil apetít,keďže obsahovali vitamíny skupiny B,teda celý B-komplex.ale rozmýšľam,že si ich kúpim znova

visage1974

vyzivujuci komplex na vlasy a nechty- Výživový doplnok s obsahom základných živín pre posilnenie vlasov a nechtov. Redukuje vypadávanie vlasov, pomáha odstraňovať problém slabých, lámavých vlasov a štiepajúcich sa nechtov. Užívajte 2 tablety denne aspoň 3 mesiace bez prerušenia.

Romčiii

Presný názov mi momentálne úplne vyfučal z hlavy. Raz som si objednávala olejček z Matrixu na spevnenie vlasov a neviem si ho vynachváliť. V Matrixe majú veľa dobrých a kvalitných vecí, len aj tie ceny tak vyzeraju:)