chcem pocut vediet vas nazor

Príspevok v téme: chcem pocut vediet vas nazor
zuzana671

v nedelu vecer som dobrala poslednu antikoncepcnu tabletku brala som ich koli zvysenemu testosteronu chceme babo alekarmi povedal ze testosteron je uz v poriadku tak mozem tabletky vysadit...tak som aj urobila povedal mi ze ak do troch mesiacov neotehotniem tak mam prist a dohodneme sa na dalsej liecbe chcem sa opytat aku sancu mam na otehotnenie v mojom pripade hned po vysadeni antikoncepcie?vcerasme sa milovali a priatel to do mna vsetko dal mozem ostat uz aj teraz tehotna???dakujem vam za odpovede..

zuzana671

ahoj nikto no pri more sa nam toto leto nepodarilo ist minule leto sme boli aj teraz sme chceli ale priatel pracuje v zahranici a tento rokmal len 5 dni dovolenku...jasne,ze bude splodene z lasky...mame nadherny harmonicky vztah...ale vie coho sa fakt bojim ze budem mat problemi s tym otehotnenim neviem preco si to myslim mozno preto ze mam kamosku ktora ma tiez zvyseny testosteron a uz 4 roky nemoze ostat tehotna...

niekto

ano.. aby ste nerobili sex len ako kraliky, alebo roboti.. proste bude splodene z lasky :) ozaj, skuste ist na dovolenku.. napr. k moru.. tam by to mohlo vyjst ;-)

zuzana671

niekto....dakujemti zaodpoved ved uvidim mas pravdu stale na to myslima myslim ze to nie je dobre budem sa snazit co najmenej sa na to sustredit...maj sa pekne a dakujem za podporu...ahoj...

niekto

aaa, zuzka :)ja si myslim, hoci som taky problem nikdy nemala, ze kludne mozes, ale aj nemusis.. to ukaze cas a takuto otazku ti nikto na svete so 100% pravdepodobnostou nezodpovie.. ale po vysadeni antikoncepcie by mala byt, pokial viem, ovela vyssia pravdepodobnost otehotnenia. moj subjektivny nazor: vsetko ma svoj cas a v pravi cas to urcite pride a mozno necakane.. takze prilis moc sa na to nesustred a urcite sa dockas prekvapenia ;-)
silno drzim palce