Piercing do pery

biba134

čawte .. ja som si dala urobit piercing do pery lavo od brady .. rodičia to odmietali 100%tne ! ale potom som sa rozhodla , že to urobim .. strasne som sa bala bo mám prisneho otca .. a pred studiom som sa chcela otocit a odist ale chvala kamaratkam som isla a urobila to ,, som na intraku takže som mala čas kym sa rana zahoji ., mne vobec nebolelo len asi den a tu bolest sa dalo prežit . " :D podla mna si to daj neolutujes to .. !

dadusha

A prečo nie..?? kamaratka mi sai cca pred tyždnom prepichla dolu peru,, kupila som si ihli za 6 centov a bolo to skoro zadarmo a bezbolestne,,vobec to neboli =)) len si daj,,smelo do toho =)

MeanHunt

ja mam piersing us skoro rok a nijake problémi nemám :D ppci to vyzerá a pači sa to strašne dievčatám :DDD niet očom kecať :D hoc mi to trocha zavadzalo a bolelo pri jedeni ale to len par dni od prepichnutia inač pohoda lahoda a je to perfektne pri bozkavani ja mam na ľavo od brady dole polkruch dole gulka hore spic :)

sasaAAAAAAAA

ahooj ja mam piercing pod perou...na lavo od brady uz to bude skoro pol roka co ho mam...nevyhody asi ziadne..len niektory ludia ta zacnu brat trochu inak...moja cela rodina si kvoli tomu robila zo mna srandu...aa napr ucitelia mali blbe pripomienky...noo ja som spokojna...kedho nemam citim ze mi tam daco chyba...daj si budes rada...budes sa citit dobre...chlapci mi hovoria ze je to sexy :) aa rodicom to ani nevadi...davala som si ho dvakrat..raz no po 3 tyzdnoch som si ho na den vybrala pretoze som mala stretnutie z modelingu a tam by ma zabili keby ma s nim videli...no na druhy den som uz dierku preichnut nemohla a tak som si ho dala druhykrat...spuchla som cela vyzerala som ako kacer donald :) no mne to aj tak stalo za to...

Babuu

Ahojte,ja som mala pierc v brade,mala som aj v nose a kazdy hovori, ze ake je to neprijemne,ked som prisla do studia vobec som sa nebala naopak som sa tesila ako male decko :),vobec to nebolelo,trosku stiplo a na druhy den nic ani na treti,kazdemu to reaguje inak,dasna ma trosku boleli asi 3 dni ale potom to hned preslo..mamka mala potom zle obdobie tak mi to kazala vybrat nechce pocut o tom ze si to chcem dat zase,ale ja sa ju snazim prehovarat :D ale dat si to chcem do pery na lavy lavy bok :)...ak mate v brade alebo hocikde, bioplast zarucene setri vase zuby,aj vas..nieste nerozvozny a mate dobry pocit :)

Natalieee

Ahojte, sama som si prepichovala piercing na spodnej pere a ked som si tam chcela navliect piercing s gulickou nemohla som ho tam dostat z vnutornej strany, tak som si ho tam dala docasne s predu s gulickou dovnutra, viete mi poradit ako si ho tam mam dat, pretoze ked som sa ho tam z vnutra skusala dat, mi zvutra koza akoby rychlo zarastala, dakujeeem :D

Petúúšš

Ja soom si spravila pirc nad peru sama:D trvalo mi to síce troška dlhšie :) ale nakoniec sa to podarilo:D pircing som mala len chvilku lebo kamoška mi pri nasuwaní pircingu stratila naušnica..padla na travu a uš som ju nenašla...tak si dierku nechala zarást a wobec nič mi tam neostalo,ani sa to nezapalowalo nič. A možem vám povedat swoj názor VOBEC TO NEBOLÍ! PRE mna je tragickejšie ked mi berú krv ako kebyže si mam zase prepichnut pusu.. a už sa nato chystám :D takto lahko ušetríš 1000sk okolo 33eur to stojí v štúdiu.:D
AK chcete ešte nejaké info napíšte na cute_love5 poradím ak budem wedet =D

NiKoJkA

Ahojte :P Ja by som len chcela vediet koľko to asi stojí a či to bolí... a chcela by som vedieť či by to vyzeralo dobre aj v strede pery a spodnej ... Ak nje tak potom do spodnej a v lavo ale skôr v pravo??

gebora

ahoj simi..ano je to tak.. nici sa dasno..teda ak to mam presne nazvat.. postupne sa odiera o piercing a ubuda z neho az ti zrazu trci nepekný kus zubu von,co sa vola ze koren:-D.. ja som si to dnes na sebe vsimla. .mam piercing v brade.. mam ho rada a preto hladam sposob,akým by som si to osetrila bez toho,aby som sa ho musela vzdat.. inak mozno tento problem riesi bioplast.. nenici zubnu sklovinu a mozno je aj setrnejsi k dasnam.. ale predsa len tam mas cosi tvrdcsie,co ti mozno este stale narusa to dasno.. a pohybom pery sa to neustale obtiera a dasno.. inak kto ma podobný problem alebo sposob,akým si pomost,prosim,ozvite sa mi... gebora@azet.sk

simonka_182

ahojte ešte jedna otázka, čítala som na jednej stránke že po dlhšom nosení piercingu do brady sa vám dosť zničia dolné ďasná čo je natom pravdy? dakujem