!!! pluzgieriky tam dole...pomozte prosim :(

katarina

mam problem...vcera som mala s partnerom novu polohu..som bola na nom a teli sme sa kostami...a dneska rano som si nasla na tom mieste kde bolo trenie najvacsie male pluzgieriky...bojim sa mu to povedat..potrebujem pomoc dakujem...co to je?/a ako sa to da liecit

veronča

Ahoj Veronča no ono ťa to musi pustiť do archivu aj rok do zadu len to musiš vedieť kde to nájsť ale šak ked si už čosi našla tak je dobre len si to dobre pozri aby si bola aspoň trochu v obraze čo ťa čaká alebo čo ťa bude čakať až máš to čo si myslím že máš

blška

hm...keby to bol genitalny herpes tak mi to gynekolog povie lenze on sam netusil co to je...a moj priatel nema nijake problemy...

dagmar

...GENITALNY HERPES!!!!....okamzite k lekarke!...je to pohlavna choroba...a ma ho aj tvoj partner...mozno ti ho on priniesol!!!

veronča

Biška musiš si z Jojky stiahnuť media player aby si si to mohla pozrieť neboj ono to tam je pretože dnes som to pozerala .Co sa týka toho že sa ti to moc nepodobalo tak na tom obrázku je to už v pokročilom štádiu presne take som to mala ja takže môžeš byť rada že to máš ešte male.Kiež by som sa mýlila keby to neboli tie hnusne kondylomy ale nechce sa mi to moc veriť pretože nepoznám nič podobne čo by to mohlo byť no tebe len ostáva čakať-čakať a ešte raž čakať ako sa to bude prejavovať dalej.

blška

dakuejm veronca ze sa mi tolko venujes a pomahas.ten archiv mi nesiel spustit...ako keby to nemali k dispozicii uz...pozerala som aj ten clanok s obrazkom...a moc sa mi to na to nepodobalo a bolo to fakt nejake male ako lekar vravel,ale asi sa snazim len upokojit.tie lieky a mast mi nedal na HPV,ono je to na bakterie,plesne a trychomonas...lebo si fakt nebol isty tym co to je tak ze skusime ci to neni niecoho takehoto povodu a ak by zmizlo tak super a ak nie tak potom chce pristupit k liecbe...styk tak skoro mat nebudem lebo moj priatel je vzdialeny cez 200 km a do januara asi spolu nebudeme :( takze tam problem neni,teraz by som potrebovala tie lieky uzivat co najskor ale musim pockat kym odidu kramy :( tak budem asi riadne nervozna :(

veronča

No Biška to som ešte ja no ja som ti to predsa len šla pozrieť hned tak si daj na jojke archiv a nájdi si črepiny s hviezdičkou s 18 juna 2007 a tema Papilona virus ohrozuje ženy aj mužov oni to dávali aj teraz nedávno ale to asi len opakovali takže daj si ten 18 juna tam si to pozri že čo to je za chorobu a hovoria tam aj o tej rakovine krčka maternice