Silne napuchnuty vchod do posvy

Príspevok v téme: Silne napuchnuty vchod do posvy
wilueta

Ahojte, minulu sobotu som dostala mykozu, tuto sobotu sme sa smanzelom milovali, striedali polohy...Po styku ma ukrutne bolelo v posve, napadlo ma pozriet sa "tam" a vsimla som si, ze vchod do posvy, ten golierik tesne pred vchodom do posvy mam napuchnuty, mozno 3krat taky velky nez normalne. Prejde to? Take daco som este nevidela:(((

M 25

vikusa, najprv by si si mala naštudovať ženskú anatomiu.. lebo klitoris je len jeden ..

asi ti opuchli pysky ..teda jeden pysk ..
môžeš to mať infekciu, zápal, mykozu, kvasinky .. to my vedieť takto nemôžeme.

najlepšie zájst k lekárovi

vikusa

Dobry den rada by som sa svami poradila... Opuchol mi lavy klitorys a je to bolestive... A stale mi to krvaca ... Newiem co mam robit... Pouzila som aj teple kupele a masty no stale je to take iste... Cele noci kvoli tomu newiem spavat\" je to velmi neprijemny pocit... Pomohli by ste mi stym?Dakujem pekne...

etelteli

Wilueta, neskúšal tie mastičky používať aj manžel? Možno sa mýlim, pre istotu sa na to opýtaj gynekológa, ak ste to ešte nevyskúšali. Kamarátka mala plesne a musel sa natierať aj jej partner, vraj možný zdroj nákazy.

bibi123

alofok-kamaratka mi vravela, ze sa jej take nieco stalo, vraj ma alergiu na psiu srst a jej priatel ma psa, dala si vraj zodac a do par minut jej to odpuchlo... tak by som patrala tam, ci sa nejedna o alergiu

alofok

dobrý deň,
chcem sa opýtať napuchlo mi pri pošve celé ohambie(pyky) po pohlavnom styku, nikdy sa mi to v živote nestalo? viete mi povedať prečo sa to stalo? dakujem za odpoved

mh

Mám podobný problém ako tu písala wilueta len s tým rozdielom, že som nemala mykozu pred stykom s manželom, len sme predtým dlhšie neboli spolu nakoľko on mal zdravotné problémy ktoré sa končili operáciou. Ked sa mu rany po operácii zahojili tak sme sa milovali, no a po treťom raze som začala cítiť v oblasti pošvy pálenie a svrbenie. Hned na to som skorej dostala aj menzes až o 10 dní, tak ku gynekologovi som mohla ísť až potom. A to som už mala skoro celý vchod do pošvy opuchnutý a aj pri klitorise. Gynekologička nevedela hned povedať príčinu a zatiaľ mi dala Fungicidin a vnútorne Clotrimazol. Beriem ho už 3 dni ale zatiaľ nevidím žiadne zlepšovanie, opuch a zároveň aj silné pálenie a akokeby pocit rezania tam stále je.Ani v noci neviem spať, lebo ma to stále páli.Chcela by som len vedieť či sa mi to mohlo stať od pohlavného styku, či je to mykóza alebo nejakého bakteriálneho pôvodu. Mám to už skoro dva týždne a nelepší sa to preto sa pýtam či niektorá z Vás mala takýto problém a čo to vlastne je. Ten opuch mám hlavne na tej strane kde do mna manžel vnikal, preto sa mi veľmi nechce veriť že je to mykóza. Ked to niektorá z Vas mala napíšte že čo Vám pomohlo.Za všetky príspevky dakujem.

wilueta

Ahojte, mykozy mavam skoro kazdy mesiac, Diflucan som jedla casto, nic mi to nepomahalo, stale sa to vratilo...Vystriedala som piatich gynekologov a vsetci mi davaju len maste, ktore sice preliecia mykozu v danom case, ale nezabrania nadchadzajucej...Takze tak...Ze tym gynakom nevadi, ze som tam strasila kazdy treti tyzden...

dagmar

..zrejme si si tu predoslu mykozu neliecila,vsak?..ked nepojdes na gyndu,bude sa ti to opakovat casto...canesten je dobry,len malo..treba aj lieky..diflucan,fluconazol atd...a este vaginalne capiky:napr.nystatin...

cica

wilueta,kup si krem Canesten, akurat ho uzivam a je to super, to nic nie je, aj ja som to mala, bolo to strasne bolestive, ale canesten je zazrak na mykoticke problemy a pod.