ISTOTA alebo KRASNE 3-4 MESIACE

Príspevok v téme: ISTOTA alebo KRASNE 3-4 MESIACE
rodrigez

No v podstate to sem ani nepatri, ale ked citam ine temy, vyskusam sa spytat.
Hlavne sa obraciam na vas, kto s tym mate urcite skustenosti. Ide o toto. Pred skoro rokom som sa rozisiel s priatelkou, ktoru som velmi lubil. Vzdy som ju chcel spat, bol som na nervy ze ju nemam. Nevedel som si predstavit zivot bez nej. Nedopadlo to vsak podla mojich predstav, tak som sa snazil zabudnut a zit bez nej. V septembri som spoznal super babu, je mi s nou uzasne, je pre mna idealna, sme spolu mesiac, ale ma to ten hacik ze neverim ze to moze vydrzat. Proste je to taky ten pocit ci intuicia ze to nedopadne dobre. Som stale s nou, nejako sa nad tym nezamyslam. No ale ozvala sa byvala, chce sa ku mne vratit a viem ze to mysli uprimne. Lenze ja som za ten krasny mesiac na nu uplne zabudol, uplne z mojej hlavy vyprchala. Nie je mi ukradnuta, len sa neviem rozhodnut, teraz mi je dobre aj ked viem ze to nebude trvat dlho. Neviem sa rozhodnut ci ist do istoty a pohody, alebo byt kvazi spokojny este nejaky ten mesiac. Byvala je super, mam ju rad, ale ta nova ju tromfla... Ja viem je to detinsky problem, ale fakt netusim co spravit... tak ma skuste neodsudzovat a radsej povedat svoj nazor. Vopred vdaka uz len za precitanie... :)) pekny den

rodrigez

Dik za radu, viem o com hovoris, ja som to tak vzdy riesil. "Sak pohoda buducnost neriesme". Aj teraz to tak je, sak sme spolu len mesiac, to mi skor pripada vtipne sa bavit o buducnosti. Ale mal by clovek vediet, ci sa len zabava, alebo ci to mysli kvazi vazne. Musim sa zbavit pocitu ze len caka kym sa objavi niekto lepsi, resp. pocitu ze stale hlada a je len otazkou casu kedy najde. Nedokazem byt len nejaky dovod na vyplnanie casu. Aj ked to tak mozno nie je, ale ten pocit mam stale. Sak uvidime... Prave ako povedala agina netusim ktoru mam radsej, sprosta dilema... kazdopadne viem ze na byvalke mi zalezi urcite viac.

kamoska

Vieš, mnohé baby naschvál hrajú pred chlapom divadlo, že enchcú nič záväzné, lebo si myslia, že to tak ten chlap chce a tak ho vlastne namotá....ja som to robila obdobne, hrala som sa na frajerku, že ja nechcem nič viac a nakoniec som na to doplatila...a ten chalan mi to potom vyčítal, že sme sa nikdy nebavili o tom, čo do budúcna....a mňa ani nenapadlo, žeby chcel ON niečo viac....teraz by som to riešila inak, nechala by som city nech prepuknú do plnej krásy....veď to sú najkrajšie chvile života....aj napriek tomu, že potom si natlčieš hubu možno viac....preto si myslím, žeby si mal zostať s tou novou babou a vrhnúť sa do toho...ale neviem čo všetko si zažil s jednou a s druhou, takže je to také neobjektívne stanovisko

rodrigez

Cau Baby... no odpoviem obom na raz...
Ano viem ze nevkrocis do tej istej vody dva krat, ja som si ju chcel vziat, nikdy som nikoho tak nelubil a skoncilo to kvoli mojej blbosti. Preto si myslim ze by to mohlo fungovat, nakolko uz viem coho sa musim a chcem vyvarovat. KAMOSKA... mas pravdu, teraz je jej so mnou dobre, ale neviem sa zbavit pocitu ze ma o cvilu necha. Aj ked viem ze jej na mne velmi zalezi a ma ma rada, ale nedokazem ju udrzat:)) Problem je v tom ze je uplne rovnaka ako ja, a viem aky som byval. Proste vzdy som tvrdil ze ak ja stretnem niekoho rovnakeho ako som ja, tak to dopadne velmi dobre, alebo veeeelmi zle. A toto myslim bude ten pripad kedy sa smiat nebudem. Citim ze sa hrozne namotavam a neviem sa tomu branit. Bojim sa ze si natlcem znova a to uz fakt nerozchodim tak lahko. Proste s tou terajsou je to skor o tom ze sme spolu lebo nam je dobre, ale nad niecim vaznejsim neuvazujeme. Teda ona nie, ja by som prave chcel konecne nieco trvacne a stabilne... proste tak... joj hlava moja...

kamoska

Mňa by skôr zaujímalo, prečo máš pocit, že s tou novou priateľkou to dlho nevydrží...máš pocit, že je taká skvelá, že ty na ňu nemáš?

agina

Rodrigeeeeez....ach vy chlapi....ja na tvojom mieste by som sa so vsetkym priznala novej priatelke, ze si sa rozisiel a teraz sa chce byvala k tebe vratit.Vobec to nemas tazke...je to uplne jednoduche.Nevkracuj do tej istej vody 2x!!!!!! Pises, ze nova priatelka tromfla byvalu....tak co chces riesit???? Ak vsak nemas vyriesene to, ktoru lubis viac, novy vztah si nezacinaj.Doplatis na to.