Ako sa najrychlejsie zbavit nadchy?

simka111

zazvorovy čaj je super, ja ho pijem každy den preventívne, aj ked som chora a pomáha mi, už len to, že ma zahreje a vždy si predstavujem, že ta štipľavá chuť mi vyštípe a odstráni všetky bacily :D
pijem aj zeleny čaj s citronovou štavou a medom, je to velmi chutne
dobre je tiež piť citronovu šťavu, hlavne ráno po prebudení...
na čistenie nosa je dobra morska sol, tie kvapky a spreje do nosa pomáhajú, ale po dlhšej dobe su návykové a maju aj vedlajsie učinky...

dazdovka666

Co sa tyka navodu, ako sa co najrychlejsie zbavit nadchy, jednoznacne - preckat ju :) A ziadne kvapky do nosa. Ked som ich uzivala naposledy pred vyse rokom, sliznice mi opuchali asi 3 tyzdne, nebola som schopna bez kvapiek fungovat. Potom som sa odhodlala jeden den bez nich prezit, aj ked som sa napoly "dusila", ale pomohlo. Odvtedy kvapky do nosa nehrozia, nadchu som mala asi 3x a bez kvapiek mi zakazdym presla do 3-4 dni a ani v noci som nemala zavaleny nos.
A zazvor je vyborny - na "precistenie" dutin, aj proti bolesti hrdla. A mne aj chuti.

silvinka421

ja pijem zázvorový čajík už 3 deň a nejako sa mi nezdá že by extra zmena bola :( a to papám aj ovocie, a veľa pijem...naparovala som sa nad morskou soľou, tak uvidíme čo zajtra bude

GRO

Velmi dobre je uzivanie koloidneho striebra a sucastne aj aplikacia do nosa.
Viac sa dozvies na stranke Koloidne.sk
Maju aj nosny aplikator. Ks je overene a naozaj pomaha!

casanta

No skus bud naparovanie,bylinky kupis v cajovni kde by ti mali vediet poradit...k tomu vitaminu C..netreba ho uzivat vo velkych davkach, pretoze telo si zoberie len tolko kolko potrebuje a ostatne vyluci mocom...v skole nas na zdravotke ucili ze nadcha sa lieci s liekmi tyzden a bez liekov 7 dni..takze tak

Roberta

Dakujem vsetkym co to tu pisali o tom ako sa da zbavit chripke , velmi mi to pomohlo :)este raz velke DAKUJEM ! :D