Otázky na RNG

thurzowka

RNG ďakujem, už sa v tom trochu začínam orientovať.Narazila som na Vaše staršie príspevky o odmaskovaní streptokokaa dúfam, že som to správne pochopila-začali sme probiotikami, včera sme dali prvýkrát NAC, takže by sa už rovno mohlo začať s citricidalom? vopred ďakujem.

RNG

redka, okolo prohormonalnych som dost opatrny ale asi mozes tie dve v mensich davkach brat aj spolu.
"Opatrnost je matka musrosti"
Yam je definitivne bezpecny, ale okolo DHEA je najma v Europe plno hluku, . Ja si ale myslim ze je to najma hluk zo strany farmacie, ktorej doplnok DHEA odobera zakaznikov na umele hormonalne nahrazky, tj je to cele len sucast konkurencneho boja medzi farmaciou a doplnkovym priemyslom.

RNG

thurzowka, vsetky doplnky sa beru podla potreby. NAC je len forma aminokyseliny a mozes ju brat akokolvek dlho, podla potreby.

RNG

sissa, prirodny bioidenticky progesteron sa da vyrobit aj laboratorne pouzitim enzymov. Vyrabaju ho z Diosgeninu, tj z yamu.
Zialbohu lekari ale predpisuju patentovane umele nahrazky tohoto hormonu,ktore maju rozne skodlive postranne ucinky.
Laboratorne /potravinarsky sa vyrabaju napr aj kvasene mliecne produkty a tie rozhodne nepovazujes za umele?!?

clavell

bolo to v inom ale pred tyzdnom.... to je v pohode ja viem ze toho mate vela...len by som potreboval...v niecom poradit...dakujem... eduardvano@centrum.sk

sissa

fiha, to je prirodne? ako je to mozne, ze to nie je synteticke, odkial sa da vziat progesteron? ale ja by som najradsej nastartovala svoje telo na produkciu progesteronu...idem pozriet aj yam. dakujem