Otázky na RNG

RNG

Katy infekcie v moci nemaju co hladat, skus brat 2 x 1 gram Berberinu. Moc ma byt sterilny u zdraveho cloveka.
MCHC je mnozstvo hemoglobinu v krvi
Viac najdes napr na
en.wikipedia.org
kde popisuju aj rozne chyby merania tejto hodnoty v laboratoriach.
Zlcnikove kamene sa tvoria pri prilis hustej zlci a daju sa niekedy rozpustit riedenim zlce napr vyssimi davkami sylimarinu a pravidelnym branim mikrovlaknin na absorbciu zlce.

RNG

El Toro, chlamidioa pneumoniae znacne znizuje imunitu, pre to sda ta chytaju rozne ine infekcie. Ak nechces byt chorlavy, musis si tu chlamidiu pneumoniae potlacit. A 2 tyzdne doxy na to nie su ani zdaleka dost.Naviac ti znicia probioticku crevnu floru, tj budes mat este nizsiu imunitu, pokilal sa ti ta probioticka flora zniva nevybuduje s pomozou mikrovlaknin a nasadzania probiotik. Viac ako na to pozri pod mojim nickom a slovom chlamidie cez Google.sk

RNG

Orol ovocne/zeleninove kyseliny rozkladaju/cheluju mineraly, tj aj vapnik. Komercne sa na to pouziva kyslidlo EDTA, v davke ustne 1 gram. Tuky rozkladaju najma enzymi Lipazy, ktore neviem, ci vobec nejaka rastlina obsahuje, ale v rastlinach je to emulzifikator Lecitin.

katy350

RNG prosim o zas o radu. Infekt v moci doktor skonstatoval ako ze to je u zien normalne a netreba to riesit, kedze nemam problemy. Je normalne mat infekciu v moci? Neviem ani co to znamena, z coho to je a co s tym robit. Naco su vlastne doktori?:(
Jedine co mi odporucil bola operacia mojho zlcnikoveho kamena. Vies mi poradit nieco na jeho rozpustenie aby som sa vyhla operacii? Dakujem!!
A este prosim co znamena MCHC ked je zvysene?Co treba v tom pripade uzivat? Velmi pekne ti dakujem za rady a prajem vsetko dobre!

eltoro555

Sice to moze byt premnozena Candida, ale urcite tam hra ulohu aj ta Chlamydia. Pri tych bolestiach a krcoch mi zabrali obycajne jablka a dobre probiotika, ale to nestaci.

eltoro555

Este doplnim, ze take nevolnosti som v zivote nezazil, kto to nezazil, fakt nevie o com je zivot, trapil som sa nad somarinami v zivote, toto fakt bez nadsazky je prezivanie, nie zitie!!! Mam zivnost v oblasti autodopravy, ale uz ani neviem sadnut do auta na dlhsie trasy, zakazdym mi je nevolno, nie na vracanie, ale tak ako keby ste si mali volat RZP kazdy den preboha a vsade, kde pridete fakt vsetci na Vas pozeraju ako na blba, hypochondra, vlastna rodina mi neveri.
K tym potravinovym doplnkom, nebude mi zle od zaludku? Mam NAC od Swansons,Extrakt z olivovych listov, Samento a citricidal. Kde sa rozpustaju v zaludku alebo v crevach tie tablety?
Fakt som uz v koncoch, lekari hovoria, ze to nic nie je, ved to ma kazdy, mne je sustavne zle a uz neviem ako dalej.
Dakujem Ti za rady.

eltoro555

Ahoj RNG. Zistili mi plucne chlamydie. V kratkosti popisem svoje potiaze. V marci 2014 mi zacali stavy hyperventilacnej tetanie z nicoho nic, potom v septembri az doposial zahlienene priedusky a hlieny v dutinach, v decembri sa pridruzili arytmie niekedy i pri minimalnej namahe - take, ako keby som sa nevedel dodychnut - po ukludneni odzneli, dalej chronicke viacmesacne bolesti hlavy v zahlavi, dalej bolesti za ocami a par dni dozadu aj tupa bolest v lavom oku, vidim tam objekt viac dni, ako keby som sa pozeral do svetla, ale normalne by to za par minut zmizlo a toto sa tam drzi neustale, pricom oko stale boli. A mavam aj nevolnosti a taky cudny stav a tras tela, obcas si potrebujem dat prestavku vyjst po schodoch na druhe poschodie a to som bol sportovec a zdravy chlap a zrazu uplne KO.
Chcem sa Ta opytat, ci za tieto vsetky uvedene stavy moze naozaj chlamydia alebo je to nieci ine? , ci z nejakeho mne neznameho dovodu znizuje imunitu a nasledne sa pridruzuju koinfekcie. Prosim Ta, keby si mi mohol napisat ako si sam zatial vypomoct z tychto ciastkovych problemov. Lekar mi predpisal Doxy na dva tyzdne, nez zacnem s liecbou, co si myslis, mohla by tato lecba pomoct? Zmenil som stravu, dennodenne salaty + vitaminy, ktore doporucujes + probiotika. Este doplnim, ze na zaciatku problemov mal som krce v bruchu a obcasny reflux. Na zaciatku som mal stresove obdobie, nepravidelnu stravu, vela sladkosti.

orol

RNG ahoj
cvikla, ananas = rozkladaju bielkoviny, to aj aj vdaka Tebe viem. Viem aj o lipaze na rozkladanie tukov. Co ale neviem je, ze ktore ovocie, ci zelenina, potravina, bylina, alebo voda, napoj rozklada tuky. P.s- aj vapenate usadeniny. Prosim o vycerpavajucu odpoved.

redka

hej na to lehatko uz pokukujem nejaky cas... len neviem kde ho napracem do jednoizbaku aj ked sa asi da zlozit... musim vyhodit eliptical najskor :D :D :D