Otázky na RNG

orol

REDBATICA a spol. pri vsetkej ucte k Vam, nevysvetlujte si to v zlom, ale nosnym nazvom temy je "OTAZKY NA RNG" z coho vyplyva, ze miesto na rady, nazory a odpovede v predmetnej teme ponechajme vylucne prislusnemu zadavatelovi otazky a odpovedajucemu RNG. Tymto vyhovieme nielen pravidlam tejto stranky a elementarnej slusnosti, ale sami sa zaroven pricinime o skvalitnenie, sprehladnenie temy, na tejto stranke. Dakujem za pochopenie.

menma

Zdravím RNG, chcem sa spýtat ohladom berberinu mam ho v 400mg tobolke ktora sa da rospolit je to vo forme prášku, ja som čítal že dobre je to pit počas celeho dna takže mam ten prášok dat do vody rozmiešat to a pit? lebo teraz som to spravil ale ta chut je hnus je to horke

menma

Zdravím RNG, chcem sa spýtat ohladom berberinu mam ho v 400mg tobolke ktora sa da rospolit je to vo forme prášku, ja som čítal že dobre je to pit počas celeho dna takže mam ten prášok dat do vody rozmiešat to a pit? lebo teraz som to spravil ale ta chut je hnus je to horke

fifo2005

na imunitu odporucam z vlastnej skusenosti olej zo zralocej pecene, je to fakt zazrak na imunitu, jeden z najsilenjsich pripravkov vobec

redka

Oreganovyolej mas ktory? Ja som uzivala v entrickych kapsuliach od now.... Myslim ze zaludok s tym nemal problem, kedze sa to rozpustalo az za nim... Ale ak sa pamatam, tak obcas ked som si grgla, tak to oregano bolo citit :D

katy350

.... inak na hoogle.sk je taketo odporucanie: Odporúcané použitie:
Vnutorne
2-5 kvapiek zmiešat v 5 oz /147 ml vody alebo štavy 2-3 krát denne, s jedlom alebo bez jedla . Deti (do 10 rokov): 1-3 kvapiek zmiešat v 5 oz. štavy 2-3 krát denne. Nepoužívajte plnej sily v ústach.
... mozem to odignorovat?

katy350

Redbatica
dakujem! mam ho z hoogle od firmy Nutri Biotic. o percentach sa tam nic nepise..:(

este ak smiem poprosit o radu... mam alergiu na psenicu, nahradila som normalny chlieb za pohankovy. je to 99 % pohanky a 1% morskej soli. zda sa mi to ako vhodna alternativa za chlieb na ranajky a veceru, ale citala som teraz ze ani pohanka nie je bohvieaka vyhra.. co ja viem, tak pohanka je zdrava.. kde je pravda? dakujem!!

tu protikandidovu kuru som zacala vcera, ale oreganovy olej som si dala len jednu tbl trikrat denne, lebo ma boli zaludok tak si viac netrufam.. snad to aj tak pomoze...

nena2005

RNG, kolko tableit odporucas brat z Monolaurinu 600 mg / 90kaps. a Chagy 1000mg/60kaps?

a este sa spytam, na genitalne bradavice zaberie ked si dam jablcny ocot na par noci?
dakujem

RNG

Kokosovy olej je na cukrovku liecivy, moja zena ho pouziva vsade, kde sa len da.
Autoimunne choroby je vyraz vymysleny lekarmi na choroby neznameho povodu, kedze na ne nenasli jediny mikrob, co sa snazia najst. Ale ini lekari uz davnejsie vedia spojenie tzv autoimunnych s viacerymi mikrobami, pracujucimi najma dokopy. Medzi ne patria borelioza, chlamidie pneumoniae,L-formy, mykoplazmy a samozrejme to vyuziju aj rozne virusy.
V nemalom rozsahu tam mozu prispiet aj rozne zamorenia a parazity.
Takze nejedna sa o jednotlive mikroby ale viacero roznych odrazu, pripadne aj zamorenie a rozne parazity.