Otázky na RNG

Lokes

Redbatica,diky za radu. Mam teraz denne decko 8000 IU ako som pisal, horcik uzivam preventivne 3x tyzdenne. Ale teraz dam kazdy den. Inac, mam rad doplnky, jod, draslik, citricidal. Po jode, ked si dam kelp jamienson 650, hned citim energiu asi 2-3 hodiny, teplo na krku, stitna zlaza sa rozbehne, a po drasliku a citricidale citim, ako sa mi prekrvuju a zahrievaju koncatiny.

redka

da sa suplementovar aj chloridom horecnatym zvnutra? este som to neskusala.... asi to bude dost horke ci? a kolko toho namiesat? niekde pisu ze si treba najst svoju hranicu a davat si horcik az do kym nas neprezenie ale ty si tu pisal ze to ze mam hnacku neznamena ze som uz nasla ten moj level... alebo nieco v tom zmysle... ach cele je to velka veda... doplnim dcko a to mi "vyzerie" horcik :D tak musim doplnit aj ten.... Dcko potrebuje Kcko... Jod potrebuje selen... atd atd.... no cela veda.... ja len chcem prejst tri mesiace bez ujmy... minuly rok som skoncila dost psychicky vycerpana s tikmi, s chabym spankom, s depresiou.... tomu chcem toho roku predist aj tym ze podoplnam nejake veci.... hlavne dcko, b komplex, kupila som si aj kvalitnejsie ecko, aj karotenoidy.... no snad pomoze... aj lutein na oci... len sa mi vidi ze budem hltat tablety od rana do vecera :/

RNG

Nuz ja ako cukrovkar si tiez musim doplnat magnezium, robim to vo forme magnesium ascorbate, co si pridavam do mojej vody na pitie.Tak isto si musim doplnat draslik/kalium/potassium.

redka

Mozna pricina: When increasing VitD, especially to therapeutic levels, be sure and increase your magnesium levels as well. VitD will deplete magnesium, which is critical to the energy transport at a cellular level. Mg is essential for the relaxation of muscles, blood vessels, and the digestive track. Without it, your body is forced to function in a virtual pressure cooker.

Insufficient Mg levels can cause many symptoms that may feel a lot like herx or die off reactions. So to be safe, check your supplementsi to be sure.

Mam s tym horcikom problem, urobila som si aj magneziovy olej ale nemam rada ten pocit na kozi potom, obcas dam aspon kupel noh v kupeli s eppsomkou chloridom horecnatym a himalajskou solou.. Mam nejak problem ze to stale zabudam doplnat... Obcas sypnem aj take praskove magnezium s draslikom... Musim z toho urobit rutinu... Idu najzatazovejsie tri mesiace v roku v praci, musim byt fit nech nemam tiky kade tade v ociach, perach ako minuly rok :)

RNG

D-3 vitamin je protidepresny. Musela si mat iny dovod, mozno nejaky virus alebo ina nakaza, ktorych dnes obieha na kvanta.

mamado

Nech tichá hudba veselosti, Vám počas celých Vianoc znie,
nech ten rok nastávajúci Vám šťastie a lásku prinesie!
RNG, prajem Tebe,Tvojej rodine, zlatým vnúčatkám pokojné a požehnané Vianoce.

redka

Hmm tak zeby to bolo to Dcko? Neviem alebo je to z niecoho ineho. Ale taku divnu naladu ako som mala vcera som uz dlho nemala. Depeka jak svina :D a nejak neni dovod. Nechapala som samu seba. Ale podarilo sa mi z toho vyspat a tie dve veci som dnes nevzaa radsej. Uvidime...

RNG

Pravdepodobne nie, ale pri odhlienovani, ked je prilis prudke to teoreticky je mozne. Ale nikdy som o tom este nepocul z mojich lekarskych zdrojov.
Prave naopak NAC je vedene ako jeden z prostriedkov proti Herxheimerovej reakcii napr pri prirychlom niceni candidy albicans
drmichelledunn.weebly.com