Otázky na RNG

RNG

Canca piedra ropzpusta ladvinove a mocove kamene a je mierne antimikrobialna, S erekciou nema nic spolocne ani s problemami prostaty.
Casto su problemy s erekciou aj kvoli znizenej hladine testosteronu o ktory nas dnes oberaju rozne konzervanty, herbicidy, pesticidy a podobne, tiez plasticizery.

RNG

Jimm, mozes mat problemy s prostatou, co ma dnes velka vacsina starsich muzov, ale stabne sa to aj mladym. Prostata sa zvacsi a privre mocovu trubicu. Cez proatatu idu tiez cievky, ktore privadzaju krv na erekciu.
Na zmiernenie tohoto problemu je dobre pouzivat Saw Palmetto alebo este lepsie Beta sitosterol
Ja aokmnstarsi, blizo 70tky to samozrejme pouzuivat uz musim, inac by som v noci vstaval kazdu chvilu s nutkanim na mocenie, kedze sa mi mechur nevie pre zvacsenu prostatu poriadne vyprazdnit.
Davka Beta sitosterolov je az 2 x 1 gram a su dobre aj na cinnost srdca a hormonalny profil.

orol

Pozdravujem Ťa p. profesor, dovol mi otazku:
-ked pozdlzne prekrojim olupany strucik cesnaku kuchynskeho tak je tam pozdlzne klík (klíček), ktory vela gazdiniek vylupuje von a hadze do kosa. Robi dobre??? Co konkretne obsahuje tento pozdlzny klíček, ake obsahove latky? Zeby viac sirnatych zloziek, resp. alicinu? P.s- pytam sa aj preto, lebo volakde som cital, ze ked zo strucika cesnaku vylupneme tuto cast, cize strucik cesnaku skonzumujeme bez tejto casti (klíčka), tak nebudeme tak „pachnut“ z ustnej dutiny. Moze byt nieco na tom pravdy?

Jimmi21

a ešte sa chcem spýtať ma cenu užívať čaj chanca piedra na rôzne problémy z močovými cestami keď nemám rannú erekciu? lebo som pozeral že kratkodobo znižuje plodnosť takže či mi to len tu erekciu nezhorší ?

Jimmi21

Dobrý Deň RNG chcel by som sa ta spýtať, čo by si robil alebo aké doplnky by si bral keby máš problémy z erekciov ? ja mám problémy z rannov erekciov,ráno sa mi nepostaví ako ostatným chlapom plánujem zájsť aj k lekárovi ale už predčasne chcem niečo spraviť počul som že na erekciu sú len 3 funkčne lieky no podla mňa ma príroda určite tiež nejaký, rád si niečo kúpim keď mi to pomôže, tiež mam problémy z močenim, musím počkať chvylu čakať než začnem rád by som to mal zase ako predtým prosím poraď.

RNG

Bassska, osobne odporucam brat kazdemu doplnky toho co nedostavame v potrave dostatocne mnoho(5tj podla novsich vedomosti, nie archaickych odfporucenyc dennych davok z roku 1948, ktorych sa lekari dosial zatate drzia aJ ked ich kolegovia na mnohe ziviny dokazali v statisicoch sprav a dennej praxi prevadzanej na milionoch pacientov, ze su nespravne urcene a to su
zinok,
selen
jod,
vitaminy D-3, C, E, K-2,
probiotika a mikrovlakniny na ich vyzivu a cistenie criev,
tiez aspon raz tyzdenne polievkovu lyzicu lecitinu na cistenie ciev, kedze az polovica ludi zomiera na nasledky zapchatych ciev.
Toto su veci, co odporucam brat cely zivot, lebo to zlepsuje celkove zdravie.

Baskkka

Dobrý deň,

chcela by som sa vás opýtať, beriem denne 25mg zinku a probiotika, či je to v poriadku aj dlhodobo..Aj niekoľko rokov..
Dôvodom je akné. Vďaka.

RNG

Akme 1, tu ti nepomozem, zialbohu. Neviem, aky ma dovod predajca, ze ti to na tvoju adresu nechce poslat. To sa musis spytaj jeho.

akme1

RNG
ako mám objednať citricidal z amazonu? vypisuje mi text, že nie je možné poslať na moju adresu :Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.