Otázky na RNG

katy350

RNG najprv este raz vdaka za vsetky doterajsie rady. Poslucham ta na slovo...!
Potrebovala by som prosim este nieco vediet. Douzivala som koloidne striebro, gluten defense, protokol dr. berksona aj triphalu. vsetko postupne, chcela som sa "precistit". samozrejme ze beriem popritom aj vsetky vitaminy a probiotika a mikrovlakniny. moja otazka ale znie, alergie mi stale neustupili, jedine co pozorujem, ze mam viac energie. ale to asi tym, ze sa uz par tyzdnov vyhybam vsetkym alergenom, t.j. mliecne, psenica, kukurica, ryza... proste skoro vsetko. dal si mi nadej, ze ked vydrzim, tak sa alergii zbavim. len neviem co mam este urobit, aby bolo moje telo dostatocne ciste a vyliecene. teraz som si este objednala serapeptazu, uzivam aj oregano, jazyk mam velmi velmi biely, hlavne vzadu pri koreni, co vraj znamena zanesene hrube crevo. v strede jazyka tiez, to je zaludok a tenke crevo? ako sa tie precistuju? vies mi poradit nieco na precistenie zaludka, tenkeho a hrubeho creva, oblieciek? lebo toto vsetko mam asi este zanesene ako to citam zo svojho jazyka... :(
a este ta poprosim o radu ako si doplnat vapnik, kedze nesmiem nic mliecne. staci ten vitamin D3?
DAKUJEM!!!!

menma

rng čo si predtavuješ pod kvalitnými probiotikami a ake mikrovlaknini ??

a čo mi vlastne je? no sam neviem keby viem asi tu možno ani nepíšem ale pretože ma doktori maju v p.... ako keby čakaly kým to nebude horšie.. tak som sa rozhodol sam nejak riešit problem, ja si myslim že to ma niečo suvis z imunitov,infekciami(pomaly sa mi hojja rany) slabo sa citim stale som chorý boly ma chrbat a nohy niekedy aj hlava ale mam fakt vela soplov ktore pojdem dat pozret
cukrovka to pravdepodobne neni lebo v starších vysledkoch mam glukozu meranu asi 3-4 mesiace s5 čo už mi niečo bolo a mal som 4,50 (najak tak kartu nemam pri sebe) a k tomu mam pravdepodobne zapal na žaludi alebo niečo take takže tie infekcie a zapaly chcem skusit ako prve a ked nie tak chrbat..

RNG

Menma, kedze neviem co ti vlastne je a nemam krystalovu gulu, co by mi to povedala. pouzivaj aspon bezne doplnky co radim kazdemu ako zselen zinok, jod vitaminy nV E D-3 a K-2, a samozrejme kazdodenne ber mikrovlakniny na podporu probiotik a nasadzuj si kvalitne probiotika, kedze tie vyravaju pre nasu imunitu az 70% vsetkycy latok, tj 2 krat viac ako je samotne telo schopne vyrobit.
Dnes ma vacsina ludi zlu crevnu floru a preto aj podstatne znizenu imunitu.

menma

zdravím píšem tu celkom často pretože neviem čo mi je tak skúšam všetko, chcel by som skusit nejake pripravky proti infekciam a zapalom ktore samozrejme niesu nejak extra drahe najlepšie nejake učinne ktore si vela ludi chváli lebo ja mam slabu imunitu za 2 mesiace mam druhu nadhcu lepia sa na mna same choroby + celkova unava bušenie srdca bolesti noh neviem čo dalej.. skušam všetko tak prosím pomožte

RNG

mamado, napisal som ti.
Na alergie na mlieko su dnes na trhu dobre enzymy, co tento problem vyriesia. Pozri napr na produkt firmy Enzymedica, Lacto, dairy complete digestion. Odporucam brat aj napr pancreatin, enteric coated na odmorenie tela aj obycajny nechraneny s jedlom, lebo zamorenia su spravidla z nedostatku kyselin a enzymov.