Otázky na RNG

kajulka6

RNG proim ta neodpovedal si mi na otazky ohladne echinacey, ci je v liecbe proti virusom a bakteriam a lepsi koren alebo kvet echinacey, je zaujimave ze v lekarni sa vobec v tom nevyznaju. dik

RNG

coccinelle, naduvanie tak skoro po jedeni je jasny priznak kvasenia v zaludku, tj nedostatku kyselin co by tie kvasne a ine mikroby potlacili. Betain HCl s pepsinom je najlepsi zdroj kyselin, najsilnejsi, L-lysin HCl je slabsi zdroj kyselin a najma v malych davkach. Neodporucam brat echinaceu, pokial nemas viralne problemy a aj vtedy su ine, lepsie antiviralne, ktore sa daju brat cely cas, lebo echinacea po case mnohym sposobi alergie.
Skus 1 az 3 tablety Betainu HCl, a ucinnost poznas na zastaveni kvasenia a hnitia v zaludku.
Alkalizacia tela na vyrovnanie prijmu kysleho a alkalickeho v tele sa robi najma skoro rano, 2 hodiny pred jedenim, napr pol lyzickou Kalinatu(KHCO3, odkyslovac vin)

RNG

Menma, pyelonephritis je vazna infekcia ladvin, takze nevahaj ist k lekarovi.
Z doplnkov mozu byt ucinne na to roztok citricidalu, berberine, a ine.Elegantna metoda, co na niektore mikroby pracuje je brat D-manozu, 2 gramy kazde 3 hodiny, co mnohe infekcie odhakne zo sliznic a moc ich slachne vom
www.webmd.com

coccinelle

Dobry vecer. Mam naduvanie vzdy vecer pol hodiny po jedle a mam pocit, ze je problem v zaludku. Chcem vyskusat brat Betaín HCl : Betaín HCl 648 mg, pepsín 150mg. Je potrebne brat nieco aj na alkalizaciu? Ak ano moze to byt L-lyzín: L-lyzín HCL 350 mg, Extrakt Echinacea purpurea 40 mg Vitamín B6 10 mg? Alebo staci soda bikarbona a kolko? Lyzin obsahuje HCL tak je potrebne brat aj betain alebo staci len lyzin? Ak nebude problem v zaludku mozu mi tieto doplnky nejak uskodit? Vopred dakujem za radu.

kajulka6

Este som nasla echimaceu od formy immnit www.sandoz.sk ALE kazdy vyrobca udava inak kolko vobec produkt obsahuje tej echinacey. U Immuit je to 1ml roztoku je 0,8 ml stavy z echinacey a obsah balenia je 50ml.
A zase firma Hanus to udava ako vodnoetanolovy extrakt 1,2 ku 1 stavy echinacey. Kde je viac,ja sa v tych prepoctoch vobec nevyznam. dakujem za pomoc

kajulka6

RNG tak odkaz na firmu hanus a jej liehovy extrakt z echinacey mi tu vymazali,skusim este raz pridat www.hanus.sk tak sa mi na to pozrici je to ok alebo radsej ten koran zhanat. dakujem

kajulka6

RNG prosim ta chcem vyskusat ECHINACEU na liecbu virusovych infekcii, ale co je ucinnejsie vytazok z korena echinacey alebo vytazok z kvitnucej casti. V lekarni ma presviecali ze v koreni nic nieje ze treba kupit kitnucu cast ale ja citam ze prave v koreni su tie cenne latky na posilnenie imunity a proti virusom ako tu www.imunit.cz alebo toto je od tej istej firmy plus obsahuje betaglukan,ale echinacea je z kvetu www.imunit.cz alebo toto tiez je to z kvetu -odkaz odstránený- pripadne od firmy hanus -odkaz odstránený-. Co z tohto vybrat a co kupovat kvet alebo koren,pripadne ci nemas iny tip. Je to pre dieta. Dakujem ti velmi pekne

menma

zdravím RNG potrebujem poradiť čo protí zapalovím baktériam

zajtra idem k urologovy pretože už týžden ma akoby štípe alebo pobolieva na konci penisu viem že to nemus mat nič spoločne ale dočítal som sa na internete o tomto

Chronická pyelonefritída - mam vysoký tlak (horní cca 135-145) dolní je väčšinov 78 proste tak ako ma byt zajtra to poviem aj urolgoovi že či to nema niečo s tim spoločne ten tlak a tak... ak ano určite tam bude chciet davat lieky pripade rovno na nejaku operaciu čo ja nechcem (obličky mi pozeral pred dvoma mesiacmi a vravel že su v poriadku takže na zlyhanie obličiek by som moc nesadzal ani sa tak necitim) chcel by som poradit ako sa vyhnut tejto infekcii alebo ako to nazvat a ako to alternatívne vyliečit bez nejakých liekov ak to samozrejme ide začal som aj športovat behavat a plavat a sem tam chodim na prechadzky poradte mi prosím dačo na nejake zbavenie sa tých bakterii čo sposobuju tie infekcie alebo niečo už som kupil aj urologický čaj a jem brusnice ale potrebujem niečo viac čo pomože zlepšit priebeh dakujem

RNG

Zialbohu po case nam telo zacne vyrabat menej a menej kyselin a enzymov a ked si ich clovek nedoplni, tak ma problemy s travenim a teda aj s absorbciou roznych zivin, co vedie k stovkam roznych zdravotnyc problemov. Typicky starsi ludia su viac chorlavi, a pomali sa scvrkavaju, kedze telo musi dostavat ziviny na existenciu a pri nedostatocnom traveni a absorbcii si ich zacne odburavat z vlastnych zasob.

krajcikova

Ďakujem, no ja som nebrala žiadne, nemala som až také problémy, okrem artrózy, na tú som si kupovala rôzne doplnky, dokázala som si ju ustrážiť, len už 20 rokov nemám žlčník a v poslednom čase sa mi na večer grgá a mávam žahu, tak som začala aspoň s týmto jogurtom, ale čítam vaše fòrum a veľa sa učím od vás.