Otázky na RNG

RNG

Roman 27, ja som si pred rokmi kupil balenie quart co je priblizne liter. Takze mam doteraz povodny GSE s citricidalom co obsahuje quaternialne zluceniny.
Hod si do google.com GSE quart a vyhodi ti to roznych dodavatelov.

RNG

Mastie, tie pristroje pracujuce na roznych frekvenciach , co vysielaju mikroby a parazity su zialbohu znacne nespolahlive, tj vobec nemusis mat lamblie, alebo mozes mat parazity, co ti ten pristroj nezaznamena.
Pre to su napr v USA tieto pristroje zakazane pouzivat na diagnostiku.

menma

Dobrý deň

ja mam príznaky na HIT už som tu niekde aj písal pod menom bujak21

viem že treba ombedziť histamin v potravinach a pri tažkostiach skusit daosin ale ja nechcem celý život byť len o ryži a zemiakov hlava ma boly už 1,5 mesiaca niekedy ma bolela menéj ked som pred týždnom začal jesť menej potravin na histamin mal som dojem že bolest hlavy sa zmiernuje ale znova pred 2 dnami začala boliet.. už ma to štve

tak hladam všeličo čo by mi mohlo pomôcť na travenie pokyal viem RNG vy odporučate nejake dobre vitaminy mohly by ste mi poradi%t v tomto smere nejaké enzymi alebo niečo aj na prečistenie tela proste nejake vitamini na celkove zlepšenie nechcem celý život byt z bolestami hlavy ked ziem koliesko salami preboha čo to je ked si človek nemôže nič poriadne dať a na zelenine a ovociu je tažke žiť prosím poradťe mi alebo aj ostaní ktori ste maly alebo máte HIT nejaké rady

menma

Dobrý deň

ja mam príznaky na HIT už som tu niekde aj písal pod menom bujak21

viem že treba ombedziť histamin v potravinach a pri tažkostiach skusit daosin ale ja nechcem celý život byť len o ryži a zemiakov hlava ma boly už 1,5 mesiaca niekedy ma bolela menéj ked som pred týždnom začal jesť menej potravin na histamin mal som dojem že bolest hlavy sa zmiernuje ale znova pred 2 dnami začala boliet.. už ma to štve

tak hladam všeličo čo by mi mohlo pomôcť na travenie pokyal viem RNG vy odporučate nejake dobre vitaminy mohly by ste mi poradi%t v tomto smere nejaké enzymi alebo niečo aj na prečistenie tela proste nejake vitamini na celkove zlepšenie nechcem celý život byt z bolestami hlavy ked ziem koliesko salami preboha čo to je ked si človek nemôže nič poriadne dať a na zelenine a ovociu je tažke žiť prosím poradťe mi alebo aj ostaní ktori ste maly alebo máte HIT nejaké rady

lumaraki

Dakujem za radu, RNG. Chcem sa este spytat na link od Vitaminlife , product-exec/PNAME/Mucuna-Dopa/product-id/5493 ma 60% L-Dopy tj. 166 mg v 1 caps? Mozem ho brat?
Nieco som citala, ze treba aj vitamin B6 pre lepsie vstrebavanie?
Nejako sa stracam v tych informaciach.
Dakujem ti pekne, lumaraki.

Roman27

Cital som dosť Vaše prispevky o citricidale, ale neviem sa stale orietovať že ktory objednať...Tento z iherbu je fajn myslite? Bo cenovo jeasi najdostupnejši...-odkaz odstránený-

Alebo tento kt. vyde aj c cestou o dost drahsie...www.needs.com

Dakujem za Vas cas...

mastie

akútne problémy...a lamblie mi potvrdil na prístroji aj poradca H.Bláhovej..no a na bio kyslú kapustu zo Sliača nedám dopustiť...
tak dík.

RNG

Mastie, albendazole je len na ploche cervy a aj to len v dost velkych davkach. Moze poskodit pecen.

Ostatne, co pouzivas su viacmenej neucinne.
kedysi davnejsie sa pouzivalo na ploche cervy v crevach tzv cicvarove semiacko, nie tekvicove. Toto je semienko rastliny palina prava, tj wormwood( artemisia absynthia). Ale to samotne nestaci, treba k tomu pridat aj vytazok z oresaka a klinceky co nicia ine parazity a ine fazy ich zivotneho cyklu a treba to brat presne podla rozvrhu, aby to vynicilo asi 80% vsetkych parazitov. Zdvojnasobnenim davky a predlzenim brania na 6 tyzdnov a viac, sa podari znicit dalsich vyse 10 %, a na chemikalie sa ma siahat az po tom, ked vies presne co chces
adresovat, a nie len tak vseobecne.
Neviem odkial si zobrala, ze mas spomenute parazity

mastie

brala som albendazol,z prírodných,kyslú kapuste,tekvicové semiačka,metodu s koňakom,makom,čítala som prípad rezistencie lamblií aj na grepf.extrakt,ja budem tiež ten prípad,t.č.skúšam tabak...