Otázky na RNG

RNG

Ninka, klinicky ucinna davka carvacrolu je 3 x 200 mg, co najdes v 3 x 2 enterickych kapsulkach , vyrobok firmy NOW foods, co najdes tak isto v iherb.
Kokosak dochadza v roznych kvalitach, ale aj ten najlacnejsi, parou cisteny bez prijemnej kokosovej chuti ma predsa len prakticky to iste zlozenie mastnych kyselin ako aj ten superkvalitny extra panensky. Pri intenzivnej proticandidovej kure, tj bezsacharidovej je to dobry zdroj energie, ktory nahradi svojim ucinkom v tele cukry, lebo bunky z neho vedia vyrabat nielen teplo, ale aj mechanicku energiu, priamo.
Candida a plesne ho nevedia pouzit, prave naopak, je to tiez proticandidovy prostriedok.

perla1

RNG a pre 4 rocne dieta by si odporucal uzivat Calamarine alebo Krill olej na vyvoj mozgu?
A pre dospelakov asi odporucas sptriedat oba? Ja skusim kedze mam tie migreny Calamarine olej kedze je dobry na obnovu mielinu.
A Aky je rozdiel medzi krill a neptun krill olejom? Dakujem

NINIKA

RNG,prajem dobrý deň.Rada by som sa opýtala,ak uživam x1 tobolku Oregan.oil z iherb.com obj. s obsahom 70 mg carvacrolu,stači to na také prečistenie z kadejakého sajrajdu,ktorý v sebe máme ukrytý,myslim plesne a podobne a ako dlho uživať a a v akom množstve a potom ako dlho a v akom množstve vrámci prevencie?A aký máš prosím názor na kokosový olej ,kotrý vieme kupiť napr.v DM -ku.Je taký všeobecne učinný ako sa o ňom píše a v akom množstve by si ho odpúoručil uživať,ak teda nepochybuješ o jeho kvalite a účinku.Velmi pekne ďakujem za Tvoju reakciu.Robiš krásnu karma jógu(pomoc druhým bez nároku na uznanie,odmenu)-velká vďaka anjelik :-).Pekný deň.

RNG

Doplnan este o I3C alebo este lepsie DIM( 2 x 100 mg) co su tiez latky upravujuce privysoke estrogenove hodnoty a zaroven protirakovinne, kedze cysty sa mozu po case zvrhnut a v nich sa mozu vytvorit bujnejuce bunky=rakovina.

RNG

Janelan, cystu su casto hormonalne zavisle,najma od prebytku estrogenov, preto uprava hormonov napr branim yamu alebo progesteronoveho kremu moze pomoct. Ale treba aj jod a selen, nech si telo vytvara samo dost cistiacich enzymov, ale este lepsie je brat masivne davky enzymov, najma enterocky pokrytych, ktore rozne nefunkcne tkaniva v tele odburaju, vcitane cyst, hrciek, myomov tumorov atd.

RNG

Eminka, demyelinizacia je najma sposobena virusami alebo nasimi bielymi krvinkami, co sa snazi znicit nakazene myelinove bunky. Takze v prvom rade treba adresovat mikroby, co to sposobuju alebo proti ktorym trelo bojuje a nici nakazene myelinove bunky. Takze odporucam si znacne zvysit viralnu imunitu, pripadne aj bojovat proti roznym nakazam, co napadaju myelin ako borelioza, chlamidie, mykoplazmy, pripadne ine L-formy, co lekari nevedia poriadne ani diagnoczovat, toboz ze by na to vobec poznali dobre a bezpecne lieky.
Nuz ked zastavis priciny demyelinizacie, treba si myelin regenerovat, na co je treba brat vacsie mnozstva DHA, (1 az 1.5 gramu)

Bolesti svalstva, reumatickeho typu nasvecuju premnozenym mykoplazmam najpravdepodobnejsie, preto proti nim treba bojova, extraktom z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu), samentom coumandou a banderolom(2 x 15 kvapiek z kazdeho) a odmaskovacmi ako NAC(2 x 600 mg) a serapaptazou(3 x 120 000 IU.)
Ja takto bojujem uz mesiace, a zo stavu, ked som nevwedel v ruke udrzat ani prazdnu sialku som uz normalne v robote, a v tej ruke udrzim hravo 40 kg.
Inac tie doplnky su ucinne aj na boreliozu aj na chlamidie pneumoniae, kde sa musia brat velmi dlhy cas, aj vyse roka Vnutrobunecne parazity sa totiz vedia maskovatr a je ich extramne tazke vyhubit, lebo telo casto na nich vobec nereaguje.

janelan

Zdravim vas RNG chcem sa spytat ohladom mojej kamaratky. Lekar jej diagnostikoval polycysticke vajecniky a vysadil hormonalnu antikoncepciu. A kazal jej kupit prípravok INOFOLIC ako som sa docitala je to len myo-inositol a kys. listova ale neviem sa dopatrat najst MYO-inositol. Myslite si ze obycajny inositol by bol rovnako ucinny? Ten prípravok je totiz podla mna dost drahy na to ze aj nizka koncetracia kys. listovej co som na i herbe pozerala okolo 800mikrogramov chcela by som jej poradit nech si radsej tie zlozky kupi zvlast co vy na to? Alebo co by podla vas na tu diagnozu este potrebovala. Chuda ma histaminovu intoleranciu takze nie vsetko je u nej mozne. Dakujem

eminka

Dakujem. Este by som sa chcela opytat,co by ste odporucal uzivat pri nasledovnych problemocha diagnostike

Viacpocetne disseminovane mikronodularne T2 hyperintenzné bielohmotné lézie demyelinizacnej povahy v hlbokej paraventrikularnej bielej mozgovej hmote hemisfer mozgu v urovni frontalnych, occipitalnych rohov a klenby postrannych mozgovych komor, v korona radiata, centrum semiovale, v subkortikalnej bielej hmote FP bilat, v prednom ramienku capsulae externae bilat. Dif dg. sa jedna najskor o demyelin lezie vaskularneho charakteru na podklade mikroangiopathie. Nie je mozne vylucit ani inu etiologiu, nalez potrebne korelovat s klinickym a ev. likvorologickym vys.
- ORL vysetrenie - otoskopicky nalez obojstranne v norme
- infekcne vysetrenie - borrelia - negat., kliestova encefalitida - negat., neuroinfekcia vylucena
- USG ciev krku - negat.
- uzivane 75ugL-Thyroxin 1x denne - hypothyreoza
- cystis renis 1dx, po op. prsnika pre fibroadenom, stav po HYE a 1ednostr.AT
- napriamena C lordoza, opakuju sa bloky v krcnej chrbtici
bolesti praveho ramena, dlsiu dobu...cca 3 - 4 roky

RNG

Nuz moj recept je dost iny, pozri cez google pod mojim nickom a slovom prirodna kozmetika
Ja tam davam podstatne viac vitaminu E, a tiez tukovo rozpustnu formu vitaminu C ako prasok ester C palmitate. A rozne ine antioxidanty a tiez citricidal ako konzervacny prostriedok, lebo ta zmes by sa inac kazila, ked je nechladena.
Vyssie SPF dosahujem pridanim velmi jemneho prasku(0.1 mikrona) kyslicnika zinocnateho, co sam o sebe je antimikrobialny.

eminka

Dobrý deň. Našla som tento recept,je to v poriadku? Dakujem

300 g panenského kokosového oleja (panenský kokosový olej má prirodzený SPF 4)
10 kvapiek vitamínu E (vyživuje a hydratuje pokožku) Môžete rozlomiť aj želatínovú kapsulku vitamínu E z lekárne.
1 lyžicu strúhaného včelieho vosku (voliteľné – pridáva na vode odolnosti)
30 g oxidu zinočnatého (netoxický, obvykle nedráždivý, jeho častice sa usadia na koži a odrazia UVA aj UVB lúče) Čím vyšší je obsah zinku, tým vyšší je SPF. Uistite sa, že nepoužijete oxid zinočnatý v nano časticiach!