Otázky na RNG

PF2014

Ahoj RNG, potreboval by som sa ťa spýtať na nejaké diagnózy, lebo o niektorých neviem veľa nájsť, aspoň s tých našich zdrojov a po anglicky zatiaľ neviem veľa. Dá sa z tohto nejako dostať, s týchto diagnóz, mám 22. Od ortopéda vyšetrenie.

Hypermobilný syndróm so spriev. prejavmi

Tenditis lig. patellae

Bursitis troch I. utrq

Arthropathia ATC propter ATC valg.

Pedes planovalgi et. transversopl.

mám ešte skoliózu chrbtice, a rtg bedrových kĺbov - Coxa valga anteverta levis cum coxarthr. gr. I-II.

Zaujímalo by ma, z čoho toto všetko mám, keď mám len 22, diagnózy horšie ako 80 ročný dedo.

Zuziky

RNG, dakujem za tvoje rady zo dna 23.5. Vacsinu toho, co si mi poradil, som dnes objednala, nie je mi jasne este MSM a EDTA. Mozes mi prosim dat viac informacii, ktory pripravok objednat, od koho napr.
Chcela by som sa este spytat,
- ci mozno zachranit bedrovy klb so stupnom poskodenia III alebo ostava uz iba operacia.
-Mam doma Phlogenzym. Moze mi byt na nieco uzitocny?
Vopred dakujem za odpoved.

perla1

Ahoj rng, prosim ta v com je rozdiel medzi Calamarine olejom a Krill olejom a este ze je Neprune krill olej. Kde je rozdiel, v obsahu omega 3? alebo v com? Krill olej je z korovcov-mysli sa tym krevety? A calamarine sa z coho vyraba? Je niektory vhodnejsi na migreny a PMS? Dakujem za vysvetlenie

andula1

RNG a podla teba je lepsie uprednostnit hnedy cukor pred bielym? Je zdravsi? A ta melasa to je odpad z cervenej repy a nachadzaju sa v tom odpade okrem teda cennych mineralov aj necistoty ako hlina a ine veci z pody? Ci je vhodne a zdrave pouzivat aj melasu. Dakujem

NINIKA

Ste zlatíčka,velmi pekne ďakujem za info :-).Nemá asi význam pýtať sa na slovenskú firmu,ktorá by sa kvalitou a cenou vyrovnala výrobkom iherb.com??Ďakujem.

redka

ninka stava sa to ked cena balicka presiahne 22 eur... presiahla?.. ja som zatial objednavala 2x a vzdy cez 22 eur... tak som aj ratala s tou danou... ale aj tak to vyjde lepsie ako kupovat to na slovensku.. ci nie? mnohe veci tu ani nezozenies aj ked ten oreganovy olej uz v pohode...

RNG

Ninka, Bozej voli a statnym uradom je tazko sa vyhnut...
Ale dane a DPH su nizsie, ako platit za predrazene dovozove vyrobky. Ak objednas pod 22 euro, tak ti to prejde bez problemov, bez DPH a dani.

Nuz samozrejme ja take problemy nemam, kedze zijem v USA a pre mna su to domace vyrobky.

NINIKA

Zdravím RNG,na Tvoje odporúčanie aj kvôli cene aj kvôli kvalite objednala som si 2x oreganový olej + krém z iherb.com,po 15 dňoch mi došla vyzva,že môj balik bol zadržali na colnom a musím poň dôjsť azaplatiť poplatky :-((-tak som ušetrila...Máš takú skúsenosť,ďakujem NINIKA.