Otázky na RNG

RNG

Mariska 9, sojove mlieko obsahuje fytoestrogeny tj latky co pomylia hormonalne hladiny v tele. Je aj zaroven goitrogenne(porusenie cinnosti stitnej zlazy), tj ho rozhodne neodporucam ako nahradu kravskeho. Je plno inych orechov a semien, z ktorych sa da urobit nieco na nahradu mlieka, nemusi to byt prave soja.

RNG

Olivia 7, pala je dosledok toho, ze kvasne plyny v zaludku nasilne natlacia jedlo zo zaludka do pazeraku. A to sa moze udiat len pri NEDOSTATKY zaludocnych kyselin.
Odkedy si doplnam zaludocne kyseliny s vacsim jedlom a neriedim si ich po jedle pitim, nepoznam slovo pala.

RNG

le ella, tu ti mozem poskytnut len osobny nazor, , ze miestne pouzivane latky sa dostavaju celkove do tela len minimalne.Tj nevidim dovod na ocne kvapky kolidujuce zo systemickym HAK.

RNG

Eminka, masivne davky colostra(2 x 15 gramov niekolko dni) pripadne aj antimikrobialnem ako extrakt z olivovych listov. A proti krvnym zrazeninam fibrinolyticke enzymy ako nattokinazu, serrapaptazu alebo lumbrokinazu. Po operacik sa casto tvori viacej krvnych zrazenin a tieto fibrinolyticke enzymy ich bezpecne rozpustia.

mamado

Dobrý večer prajem RNG, veľmi pekne ťa chcem poprosiť o radu. Môj 6 ročný syn má problémy s pečeňou. Trvá to už vyše roka, má zvýšené pečeňové testy, teraz aj blato v žlčníku a na sone nám povedali, že aj zväčšenú slezinu. Často sa sťažuje na bolesť bruška. Teraz čakáme na testy na parazity zo stolice a na testy na toleranciu mlieka.Dr. mu predpísala Lagosu. Nie som zástanca chemických liekov. Prosím ťa o konkrétnu radu, akú kúru mu môžem dávať. Neviem či môže 6 ročné dieťa pečeňovú kúru dr. Berksona.
Na stravu dávam veľký pozor, aj keď sladkému sa úplne nevyhneme, ale snažím sa domáce koláče.
Ďakujem.

Maruska9

Pán RNG, co vravíte na sojové mlieko ako nahradu kravskeho? Mam akne a chcem sa vzdat mliecnych vyrobkov.. nepijem vela mlieka, davam si len trochu do kavy..a chcem tuto ,,trochu" nahradit sojovym. Dakujem vam vopred za odpoved.

le_ella

Ahoj RNG,
chcela by som opýtať či lokálne antibiotiká - Tobradex,kvapky do očí, ovplyvňujú účinok HAK
Ďakujem pekne