Otázky na RNG

joa

RNG Dobry den, ja by som sa chcela este opytat, ci existuje aj nejaka pomoc na prirodnej baze, ak niekomu zistia, ze ma syndrom drazdiveho creva. Dakujem

Nick44

RNG, psyllium myslim pri styku s vodou nejak tuhne/hustne. Nebude problem to potom pit, ked to bude vo vode aj niekolko hodin odstate?

marek123

ja som v zaciatkom septembra objednaval z iherb a doslo mi to v polke oktobra..cca 1 mesiac..takze asi to teraz tak je. ked som objednaval pred rokom chodilo to skor. Pisala mi aj pani z iherbu ci mi uz dosiel tovar ze skusaju novy sposob posielania tovaru a testuju kolko to trva.

1Cleo1

ďakujem pekne všetkým za rady vyskúšam :) Mám ešte otázku mimo zdravia ...Ohľadne stránky Iherb objednávala som si veci a už čakám skoro mesiac no 28.11 to bude mesiac od mojej objednávky pozerala som aj kde sa môj balík nachádza ale písali tam že bol 28.10 odoslaný z USA .. Máte niekto skúsenosť s takýmto čakaním na zásielku?

RNG

Nick, ja mam zmes mikrovlaknin, kde je psylium, arabinogaclactany, inulin a glucomannan,plus tgrochu aloe vera, a nasypem si do litrovej flase 2 lyzicky kopcom, zalejem vodou a hrkam, dovtedy, pokym sa to dokonale nerozpusti a potom doplnim flasku vodou az dovrchu.
Psylium a modifikovane citrusove pektiny najviac zahustuju vodu, najmenej zahustuje arabinogalaktan a inulin. Ta zmes urobi tu vodu skoro syrupovite hustu.

RNG

Cleo, na bezsacharidovej strave s dostatkom kalorii(orechy, olejnate semena) sa da aj pribrat, len asi musis brat extra enzymy, aby si to vedela stravit a absorbovat. Mozno tvoje telo nedava dost enzymov na taky typ potravy, a mozno mas vobec malo kyselin a enzymov a preto mas aj podvahu a zlu crevnu floru.

Nick44

RNG, psyllium sa drží na povrchu, takže ak by som to mal piť po celý deň, muselo by to byť rovnomerne rozmiestnené.

skybright

Cleo vidim ze uz dlhu dobu bojujes s Kandidou. Antifungale ti nepomozu ani ked si budes vela zelat. Ak objednavas s iherbu objednaj si jablcny ocot od firmi brag. Je to jedna z najnechutnejsich veci co ti odporucim ale ked das tri styry lyzice na dva litre vody a budes robit klistyre aspon tri razy do tyzdna tak sa nelakni ked uvidis co s teba pojde.