Otázky na RNG

martinsos

Akurát pozerám , už mi píše DHLka , že mi to chcú precliť , toto je štát hnusný , ešte na chorých ľudoch budú zarábať , smradľavý colníci .....

martinsos

A ešte sa chcem spýtať , bolo by mi dobré aj kúpiť kalinat a hneď ako vstanem ráno tak by som to pil? Keď budem jesť aj tie kyseliny by to bolo vhodné však?

martinsos

Ďakujem veľmi pekne RNG , predtým som skúšal chlorelu , mumio a takéto veci všetko tu zo slovenska .. no teraz sa nato dám poctivo naplno budem brať všetko čo si mi poradil , snáď to aspoň trošku pomôže aby som mohol vysadiť prednison a nemusel podstupovať ďalšie chemické "liečby" :)

RNG

Nuz zrejme si mal problemy s travenim uz od mlada, exemy su miesta, kde sa snazi telo nieco neziaduce vyhodit a prizivia sa tam aj bakterie a mykozy, takze sa to nevie poriadne zahojit.
Pri nedostatku kyselin sa do tela dostavaju rozne mikroby zo surovych jediel, tj nie len dobre probioticke , ale aj skodlive a tie znicia postupne creva.
Zakazdym, ked pouzijes atb, znicis probioticku crevnu floru tj das zelenu nahodnym mikrobom v crevach, co tam vzdy su sa premnozit. A to su tie mikroby, co atb znicit nevedeli a teda zakazdym si otvoris cestu na poskodzovanie criev, ak okamzite nenasadis kvalitne probiotika a nerozmnozis ich doplnkami mikrovlaknin tak, aby vytlacili tie skodlive mikroby, pomahali travit, vyrabali rozne vitaminy a hlavne protilatky, lebo az 790% imunnych latok je vyrabane probiotikami, tj ovela viac, nez je same telo schopne.
Ak mas po jedle naduvanie v zaludku, musis brat s jedlom kyseliny(betain HCl, pepsin HCl alebo L-lysin HCl atd). A nikdy nepi s vacsim jedlom, lebo si rozriedis kyseliny, takze potom nestacia zastavit v zaludku kvasne a hnilobne procesy, co sa prenesie do criev a tam to pokracuje a uvolnuju sa rozne drazdive a jedovate/toxicke latky
Telo sa brani hnackami, ale ked to trva dlhsie, tak sa zapalami poskodia steny criev.
Naviac hnacky nedovolia spravnu absorbciu zivin, tj ani dostatocnu vyrobu energie, ani regeneraciu ani imunitu.
Travenie si musis za kazdu cenu napravit!

martinsos

Inak čo si myslíš na tento názor : od malička som mal strašne silný ekzém , totálne až krvavé rany. Potom mi nato nasadili také imunitné injekcie (Histaga) , moja mama má stále pocit , že mi s tým vyliečili kožu a prešlo mi to na črevá. Taktiež som bral v detstve strašne veľa ATB ( aj 10x do roka) mohlo aj toto dopomôcť k rozvoju crohna?

martinsos

Za to som ti vďačný , že pomáhaš ľudom a otváraš im oči :)Ja sa trápim od 13 rokov s crohnom teraz mám 20 a cítim sa ako senior, 2 roky mávam každý deň teploty (37,3-38,3 , strašne ma to vyčerpáva , sem tam je tak že pár mesiacov som lepšie a potom zase atakuje crohn :-/ A 106 tisíc dolárov za jednu operáciu? V USA to nieje teda tak ako tu keď si platíš poistku tak to máš zadarmo ( v klasickej nemocnici , nie v súkromnej)

A ešte ten betain hcl , mám si to dávať? :)

Ďakujem

RNG

Martinsos, alterntivni lekari su vzacni ako safran, Tj taki lekari, ktori su normalne vyskoleni na medickych fakultach, ale doskolili sa privatne v doplnkoch a pouzivaju ich miesto chemickych liekov.
Preto sem prispievam, aby som krajanov aspon ciastocne informoval o roznych metodach tychto lekarov, ktorych sledujem cez predplatne ich roznych periodik a knih, co vydavaju.
Inac na ich kliniky si nemozem dovolit ist, za prve su daleko odomna, za druhe poistovne nic u nich nehradia, tj by som vsetko musel platit z vrecka. Ucty za lekarske osetrenia a nemocnice su v USA extremne vysoke, takze clovek za mesiac pobytu v nemocnici moze stratit celozovotny majetok.
Napr moja operacia zlcnika a 6 denny pobyt v nemocnici je zatial 106 tisic dolarov a to som nedostal vsetky ucty. Kedze som ale dobre poisteny, a robil som vsetko, co mi lekari prikazali a nechal si pochat cokolvek, co uznali za potrebne, tak mi drvivu vacsinu z toho poistovna uhradi.

martinsos

Ďakujem RNG ,tak pentasu radšej nahradím tou serepeptazou , keď ti pravdu poviem nikdy som z tej pentasy necítil pozitívny účinok či som si dal toho viac či menej , keĎ som dostal relaps crohna pomohli jedine kortikoidy to trocha uhrať , potom som bral ešte imunosupresíva a biologickú liečbu (remicade) z tohoto komba som dostal skoro leukémiu.. od vtedy sa stránim týchto imunosupresívnych liekov
( chceli by mi dať ďalšiu liečbu humiru no ja sa bojím , keď som mal takúto skúsenosť..) , tak zatiaľ beriem len prednison (aj keď má vedľajšie účinky , ale rakovina medzi nimi nieje) .

A to je tiež pravda , ešte som nestretol lekára čo by mi odporučil nejakú alternatívu , niečo prírodné , alebo nejaký doplnok nech aspoň niečo skúsim. Všetko len chemické lieky podla tabuliek :-/ ...

Ešte ten Betain HCL mám aj to brať , či keď budem mať tie enzými tak mi to netreba ?

Ďakujem.

RNG

Mesalazin je aminosalicylat, protizapalova chemikalia, a nevidim ziadny dovod, aby sa nedala nahradit neskodnymi prirodnymi protizapalovymi latkami, ktore samozrejme tak isto znizuju pravdepodobnost rakovin. Najma Curcuminoidy s bioperinom, boswelin a serrapaptaza su tu velmi ucinne.
Ale problemy s crevami sa daju vyliecit, len nie farmaceutickymi liekmi, zialbohu zatial.
A to vie len mala skupinka lekarov, zrejme k takym pristup nemas a ostatni o tom alebo nic nevedia, alebo nechcu vediet oficialne.